کد مطلب: 335012
29 دی 1396،‏ 15:05:37

آیت الله علما:

آمریکا از قدرت جوانان ایرانی در دست یابی به توان موشکی عصبانی است

مرصادنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا از توان و قدرت جوانان مسلمان جمهوری اسلامی ایران در دست یابی به توان موشکی و قدرت هسته ای عصبانی و ناراحت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،آیت الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمانشاه، با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در جهان اظهار داشت: امروز آمریکا از شدت ناراحتی ما را تحریم میکند و ما با ایمان و توکل به خداوند متعال در برابر دشمن خواهیم ایستاد.

آیت الله علما با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب، افزود: از گرفتاری های دنیای امروز این است که سازمان ملل تنها به محکوم کردن جنایت ها می‌پردازد در صورتیکه باید با صراحت صحبت کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان کرد: مسئله فلسطین، مسئله مهم جهان اسلام است و امروز می‌بینم که آمریکا، می خواهد رژیم جعلی اسرائیل بر مسلمانان تسلط یابد.

امام جمعه کرمانشاه با تأکید بر اینکه همه کشورهای اسلامی باید در مسیر شکوفایی علمی تلاش کنند، افزود: آمریکا از توان و قدرت جوانان مسلمان جمهوری اسلامی ایران در دست یابی به توان موشکی و قدرت هسته ای عصبانی و ناراحت است.

آیت الله علما در ادامه با تسلیت جانباختن تعدادی از هموطنان در سانحه کشتی سانچی گفت: باید تکیه گاه خود را خداوند متعال قرار دهیم. 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود