کد مطلب: 336183
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۸:۴۱

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی:

آقایان به جای رسیدگی به زلزله‌زدگان، مسکن مهر را زیر سوال بردند/ برخی در گفتن واقعیت‌ها، لکنت زبان دارند

مرصادنیوز: وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آقایان در روزهای نخست زلزله غرب کشور به جای رسیدگی به مردم زلزله‌زده موضوع مسکن مهر را مطرح کردند و نگاه حزبی و جناحی داشتند و برخی از نهادها جور کم‌کاری‌های برخی از آقایان را به دوش می‌کشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سیدمحمد حسینی بعدازظهر امروز در جلسه پرسش و پاسخ با اساتید دانشگاه که در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد، اظهار داشت: نباید انتظار داشت که رهبر معظم انقلاب به تنهایی در مقابل تمام مشکلات و اشکالات کشور قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه باید سطح آگاهی مردم بالا برده شود، گفت: مردم با دادن رای در کشور حرف خود را می‌زنند و آن کسی که وارد مجلس می‌شود با رای مردم انتخاب می‌شود.

نباید با گذشت 6 ماه از دولت دوازدهم اظهار ندامت کرد

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: نباید با گذشت 6 ماه از دولت دوازدهم اظهار ندامت کرد زیرا دولت با رای مردم انتخاب شده است.

حسینی اظهار کرد: در سند 2030 که به صورت چراغ خاموش در حال اجرایی کردن آن بودند، مقام معظم رهبری ورود کردند و هشدار دادند.

برخی‌ها در گفتن واقعیت‌ها، لکنت زبان دارند

وی افزود: اگر دوباره اینگونه موضوعات در آموزش و پرورش تکرار شود باید فریاد بزنیم اما متاسفانه برخی‌ها لکنت زبان دارند و نمی‌توانند واقعیت‌ها را بگویند.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برخی از افراد قبل از اینکه رهبر معظم انقلاب هشدار دهند باید وارد شوند و واقعیت‌ها را به مردم بگویند.

حسینی با بیان اینکه بودجه‌ای که دولت تقدیم مجلس کرد کلیات آن رد شد، بیان کرد: چرا این آقایان وعده‌هایی می‌دهند که با واقعیت‌ها تطابق ندارد.

نباید تمام ضعف‌ها و کاستی‌ها را به رهبر انقلاب نسبت داد

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند "وقتی که مردم همراهی نکنند و فرماندهان نیز خیانت کنند کشور ضرر خواهد کرد"، اذعان داشت: نباید تمام کاستی‌ها و ضعف‌ها را به رهبری نسبت داد.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه وقتی مساله کوچکی شود این ضعف‌ها بروز پیدا می‌کند، گفت: در زلزله اخیر کرمانشاه اگر نهادهای انقلابی مانند بسیج و سپاه نبودند بسیاری از افراد زیر آوار می‌ماندند‌.

آقایان به جای رسیدگی به زلزله‌زدگان، مسکن مهر را زیر سوال بردند

حسینی افزود: آقایان در روزهای نخست زلزله به جای رسیدگی به مردم زلزله‌زده موضوع مسکن مهر را مطرح کردند و نگاه حزبی و جناحی داشتند و برخی از نهادها کم‌کاری‌های برخی از آقایان را می‌کشند.

وی بیان کرد: متاسفانه در کشور احزاب قدرتمندی و احزابی که در تمام کشور امتداد داشته باشند و کادرسازی کرده باشند وجود ندارد.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در دوره گذشته جبهه مردمی وجود داشت، گفت: در دوره قبل برای نخستین بار یک فردی در مقابل رئیس جمهور مستقل 16 میلیون رای آورد و بالای 40 درصد رای را در اختیار داشت.

حسینی با بیان اینکه باید تشکل نخبه و ولایی در کنار رهبر معظم انقلاب وجود داشته باشد، اظهار کرد: در برخی از استان ها شوراهای جدید تشکیل شده و باید برای تشکیل احزاب قوی از دانشگاه‌ها آغاز کنیم.

وی ادامه داد: متاسفانه برخی از مسؤولان وعده‌های نادرستی دادند که اعتماد مردم سلب شده است و امروز حرف دانشگاهیان و اساتید دانشگاه خریدار دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تحول روستاهای غربی در گرو این طرح است؛

کرمانشاه در یک قدمی میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020

مرصادنیوز: : مسئولان میراث فرهنگی می‌گویند کرمانشاه تا میزبانی رویداد جهانی گردشگری 2020 تنها یک گام فاصله دارد.

پربازدیدها