کد مطلب: 337471
پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳

صوت|

وقتی نماینده کرمانشاه در مجلس آرایه های ادبی خود را تکذیب می کند/ آیا خود آقای نماینده می تواند سخنرانیش را ترجمه کند؟ + صوت

مرصادنیوز: احمد صفری نماینده شهر کرمانشاه و عضو فراکسیون امید با انتشار یک متن مفصل و پر از آدرس آیین نامه و عدد و رقم و با اتهام زنی به برخی خبرگزاریها اعلام کرده که اظهارات وی در خصوص پرداخت ۱۵ میلیارد تومان از طرف برخی نمایندگان استان به پروژه قطار شهری کرمانشاه با "اغراض خاص" تحریف شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، احمد صفری نماینده شهر کرمانشاه و عضو فراکسیون امید با انتشار یک متن مفصل و پر از آدرس آیین نامه و عدد و رقم و با اتهام زنی به برخی خبرگزاریها اعلام کرده که اظهارات وی در خصوص پرداخت ۱۵ میلیارد تومان از طرف برخی نمایندگان استان به پروژه قطار شهری کرمانشاه با "اغراض خاص" تحریف شده است.

شبکه اطلاع رسانی مرصاد متن دقیق و صوت اظهارات وزین و پر از آرایه های ادبی این نماینده پرحاشیه که پیشتر سلفی وی با موگیرینی و تریبون خالی حاشیه ساز شده بود را جهت تنویر افکار عمومی منتشر می کند تا رنج خبرنگاران از فهم و پیاده کردن درست این اظهارات نیز روشن شود:

احمد صفری:  [ آقای رحمانی فضلی این قول را به "استان" کرمانشاه داد که "استان" کرمانشاه با یک "ارفاق کوتاه !!! " به استانهای کلان کشور الحاق بشه!!

بنده و دو سه نفر از نمایندگان استان یک مبلغ نا چیزی که در توانمان بود را (۱۵ میلیارد تومان) را در اختیار قطار شهری کرمانشاه گذاشتیم تا سهم ناچیزی به خدمت رسانی به کمک به قطار شهری داشته باشیم... برای سلامتی عزیزانی که شبانه روز فعالیت دارند صلوات...! ]

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش؛

طوق خام‌فروشی بر گردن معادن قیر کرمانشاه /ظرفیت فراموش شده «فرآوری»

مرصادنیوز: وضعیت ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه کشاورزی استان کرمانشاه ظاهرا خوب است، اما در حوزه معدن هنوز هم معادن ما گرفتار خام‌فروشی هستند و از ظرفیت فرآوری برای ایجاد ارزش‌افزوده هنوز نتوانسته‌اند بهره‌ای ببرند.

پربازدیدها