کد مطلب: 337471
پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳

صوت|

وقتی نماینده کرمانشاه در مجلس آرایه های ادبی خود را تکذیب می کند/ آیا خود آقای نماینده می تواند سخنرانیش را ترجمه کند؟ + صوت

مرصادنیوز: احمد صفری نماینده شهر کرمانشاه و عضو فراکسیون امید با انتشار یک متن مفصل و پر از آدرس آیین نامه و عدد و رقم و با اتهام زنی به برخی خبرگزاریها اعلام کرده که اظهارات وی در خصوص پرداخت ۱۵ میلیارد تومان از طرف برخی نمایندگان استان به پروژه قطار شهری کرمانشاه با "اغراض خاص" تحریف شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، احمد صفری نماینده شهر کرمانشاه و عضو فراکسیون امید با انتشار یک متن مفصل و پر از آدرس آیین نامه و عدد و رقم و با اتهام زنی به برخی خبرگزاریها اعلام کرده که اظهارات وی در خصوص پرداخت ۱۵ میلیارد تومان از طرف برخی نمایندگان استان به پروژه قطار شهری کرمانشاه با "اغراض خاص" تحریف شده است.

شبکه اطلاع رسانی مرصاد متن دقیق و صوت اظهارات وزین و پر از آرایه های ادبی این نماینده پرحاشیه که پیشتر سلفی وی با موگیرینی و تریبون خالی حاشیه ساز شده بود را جهت تنویر افکار عمومی منتشر می کند تا رنج خبرنگاران از فهم و پیاده کردن درست این اظهارات نیز روشن شود:

احمد صفری:  [ آقای رحمانی فضلی این قول را به "استان" کرمانشاه داد که "استان" کرمانشاه با یک "ارفاق کوتاه !!! " به استانهای کلان کشور الحاق بشه!!

بنده و دو سه نفر از نمایندگان استان یک مبلغ نا چیزی که در توانمان بود را (۱۵ میلیارد تومان) را در اختیار قطار شهری کرمانشاه گذاشتیم تا سهم ناچیزی به خدمت رسانی به کمک به قطار شهری داشته باشیم... برای سلامتی عزیزانی که شبانه روز فعالیت دارند صلوات...! ]

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

صفری در گفتگو با مرصاد مطرح کرد

پالایشگاه کرمانشاه زیر تیغ تفحصی‌ مجلس /هیئت «تحقیق و تفحص» مجلس به کرمانشاه سفر می‌کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت تحقیق و تفحص مجلس از پالایشگاه کرمانشاه طی هفته‌های آینده به استان سفر می‌کند.

با کاروان کرمانشاه در بازی‌های آسیایی /۱۲

قول قهرمان بلامنازع پرتاب نیزه جهان برای تصاحب ۳ سکوی آسیایی

رییس اتحادیه چاپخانه‌داران استان کرمانشاه مطرح کرد:

افزایش ۱۲۰ درصدی قیمت کاغذ با وجود اختصاص ارز دولتی

سرپرست سازمان راهیان نور کرمانشاه خبر داد:

رشد ۸۵ درصدی اعزام کرمانشاهیان به مناطق عملیاتی غرب

پربازدیدها