کد مطلب: 338077
25 بهمن 1396،‏ 12:32:50

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه خبر داد:

کشف ۳۲ حلقه لاستیک خارجی قاچاق در کرمانشاه/جریمه ۱۱۵میلیون ریالی

مرصادنیوز:مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، از کشف ۳۲ حلقه لاستیک خارجی قاچاق در استان و صدور جریمه ۱۱۵ میلیون ریالی برای قاچاقچی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، داریوش جودکی گفت: شعبه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه یک قاچاقچی لاستیک را با توجه به دفاعیات بلاوجه و عدم ارائه مدارک قانونی و نحوه کشف کالا ودستگیری متهم که با قوه قهریه وتعقیب وگریز صورت پذیرفته را از حیث مباشرت وحمل کالای قاچاق علاوه بر ضبط کالا به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۱۱۵ میلیون و ۶۰۰هزار ریال معادل دوبرابر ارزش کالا به عنوان مجازات اشد در حق صندوق دولت محکوم کرد.

۴ میلیارد ریال جریمه قاچاقچیان سیگار خارجی

وی افزود: همچنین شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پاوه سه نفر را به اتهام قاچاق ۱۰۰۰ کارتن سیگارخارجی از نوع رویال و ویکتوریا به پرداخت ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال در حق صندوق دولت به اضا فه ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال به عنوان بهای مال از دست رفته در حق صندوق دولت محکوم کرد.

این مسئول ادامه داد: در همین پرونده ۴ نفر دیگر را به اتهام مشارکت در قاچاق سیگار به مقدار ۸۰۰ کارتن به مبلغ ۱میلیارد و ۸۰ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت به اضافه ۱ میلیارد و ۸۰ میلیون ریال به عنوان مال از دست رفته در حق صندوق دولت محکوم کرد. لازم به ذکر است؛ پرونده مزبور در حال انجام طی مراحل تجدید نظر است.

کشف ۲۰ تن برنج قاچاق در کرمانشاه

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه همچنین از محکومیت یک قاچاقچی به اتهام قاچاق ۲۰ تن برنج خارجی خبر داد و گفت: پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز با ایست و بازرسی از یک کامیون بدون بارنامه، فاقد مجوز مقدار قابل توجهی برنج کشف و شعبه مبارزه با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی بر اساس نحوه اظهارات، دفاعیات بلا و جه و غیر موثر متهم با صدور قرار و بدلیل عجز از تودیع وثیقه متهم را به ندامتگاه مرکزی کرمانشاه معرفی کرد و به دلیل عجز از ارائه مدارک مثبته ومعرفی مالک و یا ایادی ماقبل، پس از جری تشریفات قانونی تخلف انتسابی را محرز و متهم را علاوه بر ضبط کالا به جریمه ۸۰۱ میلیون و ۳۱۱ هزار و ۲۸۱ ریال محکوم کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود