کد مطلب: 338998
پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۲۰:۳۲

ضرغامی:

شهید حدادیان و دیگر شهدای ۳۰ بهمن، فرزندان راستین کمانداران احد و ابوقریب هستند

مرصادنیوز: ضرغامی عنوان کرد: شهید حدادیان و دیگر شهدای ۳۰ بهمن، فرزندان راستین کمانداران احد و ابوقریب هستند که اجازه نمی‌دهند تا دشمنان ملت مسلمان ایران، با آشوب و جنایت، کشور را از درون دچار ضعف و شکست کنند. آفرین بر آنان!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از فارس پلاس؛ عزت الله ضرغامی با انتشار تصویری از فیلم سینمایی تنگه ابوقریب در کانال تلگرامی اش نوشت:


?امروز فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» که شرح رشادت‌های گردان عمار از لشکر محمدرسول الله(ص) در حفظ این تنگه استراتژیک  و نجات خوزستان از خطر سقوط کامل در روزهای آخر جنگ است را دیدم.

?کپشن آخر فیلم نام ده‌ها شهید گردان عمار را یکجا به رخ مخاطب می‌کشد. انگار قهرمانان فیلم زنده می‌شوند و میراث‌داران امروز را به حرمت داری از خون پاکشان دعوت می‌کنند.

?همه عوامل سازنده فیلم عالی ظاهر شده‌اند. از جلوه‌های ویژه آقای روزبهانی تا بازی‌های درخشان بازیگران و از همه مهمتر کارگردانی فوق العاده بهرام توکلی، همگی افتخار سینمای ما هستند.

?اگر آن روز حافظان کم تعداد تنگه احد نتوانستند مانع از پیروزی کفار شوند، اما جوانان غیور ایرانی توانستند تنگه ابوقریب را حفظ کنند و لشگر پرتعداد و مکانیزه صدام را به عقب برانند. آفرین بر آنان!
*پی نوشت*

?امروز پس از جلسه‌ای که با سردار اشتری فرمانده محترم ناجا داشت