کد مطلب: 339187
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۰:۷

فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به سهم خواهی های سیاسی:

استاندار کرمانشاه در انتصابها به سهم خواهی های سیاسی توجه نکند/ انتخاب مدیران با روحیه جهادی

مرصادنیوز: یک فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به سهم خواهی های سیاسی گفت: استاندار کرمانشاه در انتصابها به سهم خواهی های سیاسی توجه نکند.

یادداشت _ مهدی نوروزی/ اگر منتقد جدی عملکرد رضایی بابادی و رازانی استانداران قبلی بودم به این علت بود که آمار بیکاری 15 درصد از آقای دمیاد را تحویل گرفتتد و طی 4 سال با 23 درصد تحویل آقای بازوند استاندار محترم دادند.

آقای بازوند کارش را با ساماندهی خدمات رسانی به زائرین اربعین و مشکلات بستن مرز خسروی  سپس بحران اقلیم کردستان و بستن مرزها و بازارچه ها و بعد زلزله مهیب 7.3 ریشتری و...  شروع کرده است. قطعا ضعف در سیستم مدیریتی که منتصبان استاندار قبلی بوده اند در زمان وقوع زلزله و هفته های بعد از آن و مشکلاتی که زلزله زدگان مظلوم با آن دست و پنجه نرم میکنند وجود داشته و دارد اما اگر مدیریت قبلی استان ادامه میداشت و آقای بازوند در زمان این بحران عظیم در رأس مدیریت نبود مشکلات بیش از پیش خود را نشان میداد که البته استاندار محترم بایستی سازمانها و نهاده های مسئول را موظف و با قاطعیت آنان را متوجه وظایفشان به خدمات رسانی بیشتر و بهتر به زلزله زدگان آگاه کند.

طی این مدت کوتاه علی رغم ضعفها، آقای بازوند به عنوان یک مدیر فعال خود را نشان داده است. دانش و تجربه مفید ایشان بر امورات اجرایی و در صورت انتخاب مدیران شایسته دیگر فرصت مناسبی است که استان در مسیر سازندگی قرار گیرد . به علت تلاش و پیگیری وی، مردم باور کرده اند استاندار ،مدیر کاری و پرتلاشی است. همچنان که مردم در زمان دو استاندار قبل باور کرده بودند که بی تحرکند . اینکه بپنداریم استاندار تمام و کامل در اختیار ما باشد و مجری منویات و برنامه های ما قرارگیرد پندار باطلیست.

همه اگر دلسوز استان و مردم استان هستیم و منافع استان را مد نظر داریم از تمایلات جناحی و گروهی و حزبی صرف نظر کرده و بدور از تفکرات اصلاح طلبی و اصولگرایی اصل را بر حل مشکلات مردم و پیشرفت استان قرار دهیم و البته استاندار محترم نیز در انتخاب مدیران اصل بر شایسته سالاری برای تحرک بخشیدن و پویایی سیستم مدیریت استان بگذارند. انتقادات سازنده حق همه است و حتما استاندار محترم و سایر مدیران نیز پذیرای انتقادات سازنده جهت رفع مشکلات و نواقصات نیز میباشند اما اینکه به نام حمایت از دولت یک زمان از استاندار ناکارآمد حمایت کنیم و در این زمان کوتاه که استاندار کارش را شروع کرده است و اتفاقا استاندار دانا و فعالیست چون در راستای منافع گروهی و حزبی ما نباشد به صورت سازمان یافته هجمه تخریبی علیه او آغاز کنیم کاری ناصواب و نا جوانمردانه است.

اگر حامی دولت هستیم و منافع مردم و استان را اصل قرار داده‌ایم بایستی با استفاده از توان علمی و دانشگاهی و تجربه های مفید اجرایی با ارائه راهکارهای عملی و قابل اجرا برای برون رفت از وضعیت موجود به سیستم مدیریتی کمک کنیم. بیایید با ایجاد فضای سالم و با آرامش کامل به عنوان حامیان دولت، پشتیبانی مطمئن برای نماینده او و سایر مدیران شایسته در استان باشیم.  و آخرین مطلب پیشنهاد به استاندار محترم است:

 اولا مشاورینی باسواد و آگاه به مسائل روز که دارای بنیه علمی وتخصصی نیز هستند به عنوان اتاق فکر انتخاب بطوری که بتوانند با تنظیم مجموعه افکار صحیح و تدوین خط مشی، سیاستگذاری و راهکارهای عملی، برای توسعه همه جانبه استان اقدام نماید. 

دوما استاندار محترم هرچه زودتر تغییرات لازم را با انتخاب نیروهای توانمند ودارای روحیه جهادی از معاونین و مدیران، بی توجه به سهم خواهی اصلاح طلبان و اصولگرایان انتخاب نماید. 

ثانیا با نظارت و قاطعیت ،مدیران را ملزم به پاسخگویی عملی نماید، بدور از شعار و آمار، بطوری که مردم بعد از یکسال تغییرات را لمس نمایند.
رابعا استاندار محترم بستر مشارکت اصلی مردم که عامل اصلی و موتور محرکه امرتوسعه هستند با تکیه بر احزاب، فعالان سیاسی و اصحاب رسانه فراهم نماید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

با اجرای طرح نظارتی صورت می‌گیرد؛

رصد بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا /گرانفروشان نقره‌داغ می‌شوند

مرصادنیوز: بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا زیر ذره‌بین بازرسان قرار گرفته و مسئولان تعزیرات حکومتی می‌کویند با متخلفان و گران‌فروشان به صورت جدی برخورد خواهند کرد.

پربازدیدها