کد مطلب: 340993
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۹:۱۳

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس:

بهره برداری از راه‌آهن تبدیل به رویایی دست نیافتنی برای مردم کرمانشاه شده است

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: مردم استان کرمانشاه امیدوارانه منتطر شنیدن صدای بوق قطار درکرمانشاه هستند ولی با عملکرد مسئولان این اشتیاق در حال تبدیل شدن به رویایی دست نیافتنی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سیدقاسم جاسمی با انتقاد از روند تکمیل راه آهن غرب کشور، اظهار داشت: مسئولان امر وعده دهه فجر سال 96 را برای اتتاح این پروژه می دادند که این دهه هم گذشت ولی از افتتاح راه آهن کرمانشاه خبری نبود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید علت عدم تحقق این وعده‌ها مشخص شود زیرا هر بار با این قول ها امیدواری در بین مردم ایجاد می‌شود که به نتیجه نمی‌رسد، بیان کرد: مردم استان کرمانشاه امیدوارانه منتطر شنیدن صدای بوق قطار درکرمانشاه هستند ولی با عملکرد مسئولان این اشتیاق در حال تبدیل شدن به رویایی دست نیافتنی است.

وی افزود: رئیس جمهور و وزرا باید به وعده‌هایی که در زمان انتخابات یا در طول دوره مسئولیت خود مطرح کرده‌اند، عمل کنند زیرا مردم را در انتظار نگه داشتن، امر پسندیده‌ای نیست.

جاسمی در پایان از روند تکمیل و بهره برداری از خط راه آهن کرمانشاه انتقاد کرد و گفت: تامین اعتبار و تسریع در پرداخت بودجه مورد نیاز و فاینانس خارجی برای فعال سازی پروژه‌های بزرگ و ملی همچون راه آهن کرمانشاه به خسروی صورت گیرد.

منبع:  خانه ملت

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

با اجرای طرح نظارتی صورت می‌گیرد؛

رصد بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا /گرانفروشان نقره‌داغ می‌شوند

مرصادنیوز: بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا زیر ذره‌بین بازرسان قرار گرفته و مسئولان تعزیرات حکومتی می‌کویند با متخلفان و گران‌فروشان به صورت جدی برخورد خواهند کرد.

پربازدیدها