کد مطلب: 341071
سه‌شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۲:۸

حوادث چهارشنبه آخر سال

شمار مصدومان در کرمانشاه به ۶۳ نفر رسید/۲۱ مصدوم بستری شدند

مرصادنیوز:رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه آخرین آمار مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال در استان را ۶۳ نفر اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،صائب مدرسی آخرین آمار مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال در استان کرمانشاه را ۶۳ نفر اعلام کرد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه در ادامه به قطع عضو یک نفر و بستری شدن ۲۱ مصدوم اشاره کرد و افزود: ۲۷ نفر از مصدومان به صورت سرپایی درمان شدند.

وی تعداد مصدومان تحت نظر را ۱۵ نفر اعلام کرد و گفت: ۵۸ نفر از مصدومان مربوط به شهرستان کرمانشاه، ۳ مورد مربوط به کنگاور، یک مصدوم  مربوط به شهرستان سنقر و کلیایی و یک نفر مربوط به جوانرود است.

وی با اشاره به اینکه ۹ مصدوم با آمبولانس اورزانس ۱۱۵ به بیمارستان منتقل شدندف گفت: ۴۸ نفر از مصدومان مرد و ۱۵ نفر زن هستند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

معرفی گنجینه‌های دوران دفاع مقدس / 4

حماسه‌های «بازی دراز» /ناگفته‌های جنگ در خاطرات یک سردار

مرصادنیوز: حماسه‌های بازی‌دراز روایتگر خاطرات سرتیپ دوم بازنشسته امیر محمود بدری از رشادت‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است که ناگفته‌های جنگ را روایت می‌کند.

پربازدیدها