کد مطلب: 341114
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۹

فرمانده سپاه عشایری استان کرمانشاه خبر داد:

خدمت رسانی بسیج عشایری در محروم ترین نقاط کرمانشاه/ توزیع مواد غذایی در بین روستاهای سرفیروزآباد+ تصاویر

مرصادنیوز: فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه از توزیع مواد غذایی بین نیازمندان در روستاهای محروم بخش سرفیروزآباد ودهستان های جلالوند وعثمانوندخبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ کامران هزارخانی فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه درگفتگو با ریوار، از توزیع بسته های غذایی در بین مردم مناطق محروم بخش سرفیروز آباد ودهستان های جلالوند وعثمانوندخبر داد.

هزارخانی گفت: بسته های غذایی شامل برنج ، روغن ،قند و ... که توسط سپاه ناحیه عشایری تهیه شده بود در بین نیازمندان روستاهای بخش توزیع گردید .

وی با اشاره به ارزش این بسته های غذایی افزود : ارزش هر بسته غذایی بیش از یک میلیون ودویست هزار ریال بود که به دست نیازمندان و محرومین رسید.

فرمانده سپاه عشایری استان کرمانشاه با اشاره به حضور حوزه مقاومت شهید صفر خوشروان و پایگاه های مستقر در منطقه سرفیروزآباد، از تلاش بسیجیان برای شناسایی و امداد رسانی به محرومین منطقه خبر داد و گفت: بسیجیان عشایری این مناطق با وجود اینکه به دلایل موقعیت جغرافیایی منطقه جلالوند و عثمانوند، خودشان از خیلی امکانات محروم هستند، اما با تلاش و نیت خالصانه خود درصدد کمک رسانی به مردم نیازمند هستند.

هزار خانی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 100 بسته مواد غذایی آماده شده است ادامه داد: از روز گذشته بسیجیان عشایری به توزیع این اقلام اقدام کرده و احتمالا در چند روز آینده همه پخش این اقلام ادامه خواهد داشت.

وی در پایان به خشکسالی ها و شرایط نا مناسب کشاورزان منطقه اشاره کرد و گفت: سپاه عشایری همواره در تلاش برای خدمت رسانی به مردم منطقه است واز هیچ اقدامی برای رسیدگی به محرومین مناطق مذکور دریغ نخواهد کرد.

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):

سال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.

پربازدیدها