کد مطلب: 341238
24 اسفند 1396،‏ 14:08:29

مادری کنگاوری قربانی توهم فرزند شیشه ای شد

مرصادنیوز: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کنگاور از قتل مادر توسط فرزند معتاد خود در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ الهیاری در گفتگو با خبرنگار آفتاب کنگاور اظهار داشت: شب گذشته به دنبال تماس های مردم با مرکز پلیس 110 اخباری حاکی از وقوع قتل در یکی از روستاهای شهرستان کنگاور گزارش شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور افزود: بررسی موضوع  در دستور کار پلیس قرار گرفت و مامورین بلافاصله در محل وقوع قتل حاضر شدند.

سرهنگ الهیاری ادامه داد: مقتول که زنی 50 بود توسط پسر30 ساله خود که اعتیاد به مواد مخدر داشت با سلاح سرد چاقو مورد حمله قرار گرفته و به قتل رسید.

وی گفت: جستجو برای پیدا کردن قاتل دردستور نیروهای پلیس و آگاهی قرار گرفت و در کمتر از 24 ساعت متهم به نام "س.خ" در یکی از محله های شهرستان دستگیر و به بازداشتگاه منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور ادامه داد: متهم که به مواد مخدر اعتیاد شدید دارد در همان بازجویی های اولیه به قتل اعتراف کرد.

وی افزود: این پرونده در حال بررسی و به زودی به مراجع قضایی تحویل داده می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح در گرامیداشت عملیات بازی دراز:

تفکر انقلاب اسلامی چهره سران مرتجع عرب را بر همگان آشکار کرد

افزایش 11 درصدی قربانیان سوانح رانندگی؛

جاده های مرگبار" قتلگاه" کرمانشاهی ها

"خانقاه عارفان" چشم به راه حضوری باشکوه؛

"بازی دراز" در تب و تاب میزبانی زائران نور

پربازدیدها