کد مطلب: 341341
شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۸:۳

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس:

رویکرد منافقانه اروپا در قبال نقض مکرر برجام به سود آمریکا است/برجام بهانه کاخ سفید برای مقابله با جمهوری اسلامی

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس اعتقاد دارد سکوت اروپایی ها در مواجه با نقض برجام توسط ایالات متحده به سود این کشور تمام می شود لذا زمان آن رسیده که اروپا نسبت به عملکرد و نقض عهدهای آمریکا موضع گیری شفاف و رسمی داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سید جواد حسینی کیا  با اشاره به برگزاری یازدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین، گفت: عملکرد امروز ایالات متحده نشان می دهد که آنها با برجام فرصتی پیدا کردند که تحریم های بیشتری را علیه کشورمان اعمال کنند.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش بینی می شود که طی ماه های آینده آمریکا از برجام خارج شود و تحریم های جدی تری را نسبت به کشورمان اعمال کند، اظهار کرد: باید اذعان کردکه ایالات متحده آمریکا با اصل انقلاب اسلامی مخالف بوده و توافقنامه برجام بهانه است.

وی ضمن تاکید بر اینکه کشورهای اروپایی روابط و منافعشان را با آمریکا تنظیم می کنند و دنبال احقاق حق ایران اسلامی نیستند، ادامه داد: باید یادآور شد که اروپایی ها امروزه عنوان می کنند در کنار ایران هستند اما از این که بگویند آمریکا نقض عهد کرده اِبا دارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه سکوت اروپایی ها در مواجه به نقض برجام توسط ایالات متحده به سود این کشور تمام می شود، تصریح کرد: نفاقی که در بین کشورهای اروپایی وجود دارد سبب شده که حاضر نباشند اظهارنظر رسمی و شفاف در مورد عملکرد آمریکا در تعهدات برجامی داشته باشند. به عنوان مثال منافقین سالهاست در اروپا به سر می برند اما آنها واکنشی نسبت به این مهم ندارند که نشان می دهد اروپا و آمریکا دستشان در دست همدیگر است تا حق مردم مظلوم ایران حتی در گفتار هم ادا نشود.

حسینی کیا افزود: به نظر می رسد پس از برگزاری یازده نشست کمیسیون مشترک برجام، دیگر زمان آن رسیده که اروپا نسبت به رفتار و عملکرد و البته نقض عهدهای آمریکا در برجام موضع گیری شفاف و رسمی داشته باشد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد تحقق اقتصاد مقاومتی باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا یکی از راهکارهای جدی برای مقابله با نقض عهدهای آمریکایی ها است.

 عراقچی، معاون وزیر امور خارجه کشورمان پیش از برگزاری یازدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام اعلام کرد که در دیدارهای دوجانبه در وین موارد نقض برجام توسط آمریکا مطرح شده است.

منبع:  خانه‌ملت

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آنچه دولت باید امسال انجام دهد؛

بازیگران اصلی رونق تولید در جنگ تمام عیار اقتصادی

مرصادنیوز: رونق تولید در شرایط جنگ اقتصادی نیازمند الزاماتی است که دولت باید آنها را فراهم آورد.

پربازدیدها