سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 342460 13:11 - 1397/01/10

رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب:

کاهش شعاع دید افقی شهرستان به کمتر از 4 هزار متر/حد استاندارد دید افقی در یک هوای سالم ۱۰ هزار متراست

 کاهش شعاع دید افقی شهرستان به کمتر از 4 هزار متر/حد استاندارد دید افقی در یک هوای سالم ۱۰ هزار متراست

مرصادنیوز: رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب با اعلام اینکه گردو غبار شعاع دید افقی شهرستان را به کمتر از 4 هزار متر کاهش داده است،گفت:حد استاندارد دید افقی در یک هوای سالم ۱۰ هزار متراست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل بازی دراز،  جواد کاکایی در گفتگو با خبرنگار ما از استقرار توده ای از گرد و غبار بر جو شهرستان سرپلذهاب خبر داد و گفت: به دنبال وقوع این پدیده، هم اکنون میزان دید افقی در این شهرستان مرزی به 4 هزارمتر رسید.

 رئیس اداره هواشناسی سرپل ذهاب تصریح کرد:  حد استاندارد دید افقی در یک هوای سالم ۱۰ هزار متر است.

وی دمای هوای شهرستان سرپلذهاب را حدود 20 درجه سانتیگراد بالای صفر اعلام کرد و گفت: سرعت وزش باد در این شهرستان مرزی ۵ متر بر ثانیه است.

وی پیش بینی کرد: هوای شهرستان امروز نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد نسبتاً شدید، گرد و خاک و بارندگی و احتمالاً رعدوبرق خواهد بود.به دنبال این وضعیت، از روز شنبه (فردا) تا سه شنبه هفته آینده، پدیده جوی قابل ملاحظه ای برای سطح شهرستان پیش بینی نمی گردد. لازم به ذکر است؛ دمای هوا که از امروز تا روز یکشنبه و بویژه در طول شب، به طور محسوسی کاهش می یابد؛ ممکن است سبب سرمازدگی محصولات کشاورزی و بروز خسارت بخصوص در مناطق سردسیر استان گردد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها