کد مطلب: 342794
چهارشنبه ۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۳:۵۶

دبیرستاد مرکزی راهیان نور کشور خبر داد:

صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز در اردیبهشت سال جاری

مرصادنیوز: دبیرستاد مرکزی راهیان نور کشور از صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز در تاریخ ششم و هفتم اردیبهشت سال جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد سردار نادر ادیبی در گفتگو با بازی دراز با اشاره به درپیش بودن سالروز عملیات غرور آفرین بازی دراز در اردیبهشت ماه، اظهار داشت: صعود به ارتفاعات بازی دراز از شاخص ترین برنامه هایی است که به همین مناسبت و همانند سال های گذشته برگزار خواهد شد.

دبیرستاد مرکزی راهیان نور کشور افزود: همه ساله و در ابتدای اردیبهشت ماه میزبان مهمانانی از 31 استان کشور در بازی دراز خواهیم بود.

سردار ادیبی خاطرنشان کرد: هر ساله جمع کثیری از مردم و خانواده‌های شهدا و ایثارگران با حضور خودجوش در این صعود معنوی و مشهد شهیدان عشق و عرفان، روح تازه‌ای در کالبدراهیان نور غرب کشور در سال جدید خواهند دمید.

وی افزود: سالروز شهادت شهید شیرودی و عملیات بازی دراز، روزهای نخست اردیبهشت ماه است، برای این که حضور خانواده‌ها در این منطقه به آسانی صورت گیرد، هر ساله این مراسم پنج شنبه و جمعه نزدیک به این تاریخ برگزار می‌شود.

دبیر ستاد مرکزی راهیان نور خاطرنشان کرد: برنامه امسال پنج شنبه 6 اردیبهشت ماه در محل شهادت شهید شیرودی برگزار و روز جمعه 7 اردیبهشت ماه، صعود به ارتفاعات یادمان شهدای بازی دراز، در شهرستان سر پل ذهاب انجام خواهد شد. همچنین خدمت‌رسانی لازم جهت علاقه‌مندانی که بخواهند در روزهای آتی از دیگر مناطق عملیاتی بازدید کنند، فراهم است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها