سرویس: ورزشی کد خبر: 343091 15:20 - 1397/01/18

کاراته کا بسیجی کرمانشاه به دیدار رده بندی لیگ جهانی راه یافت

 کاراته کا بسیجی کرمانشاه به دیدار رده بندی لیگ جهانی راه یافت

مرصاداسپورت : رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه از راهیابی کاراته کا بسیجی کرمانشاهی به دیدار رده بندی لیگ جهانی که به میزبانی مراکس در حال برگزاری است، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ناصر محمدصالحی در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: هامون درفشی پور کاراته کا بسیجی وزن 67- کیلوگرم کشورمان با 4 پیروزی و یک شکست در دیدار نمیه نهایی به مسابقه رده بندی راه یافت.

محمدصالحی ادامه داد: این کاراته کا کرمانشاهی در دیدار نخست خود برابر حریفی از الجزایر پس از تساوی یک بر یک با استفاده از قانون سنشو برنده میدان شد.

وی خاطرنشان کرد: درفشی پور در دور دوم نیز برابر کاراته کا ترکیه ای که قهرمانی امیدهای جهان و اروپا را در کارنامه دارد پیروز و به مرحله سوم راه یافت.

رئیس هیات کاراته استان کرمانشاه افزود: هامون درفشی پور در مسابقه سوم با نتیجه 2 بر یک از سد کاراته کای اسپانیایی عبور کرد و و در دیدار چهارم نیز 4 بر صفر مقابل حریفی از قزاقستان صاحب برتری شد.

محمدصالحی با بیان اینکه کاراته کا کرمانشاهی عضو تیم ملی در دیدار نیمه نهایی برابر حریفی از مصر که دارنده مدال برنز امیدهای جهان است 2 بر صفر نیتجه را واگذار کرد، گفت: درفشی پور با قبول این شکست به دیدار رده بندی راه یافت.

وی یادآور شد: درفشی پور برای کسب مدال برنز فردا (یکشنبه) به مصاف حریف خود که عصر امروز مشخص می شود، خواهد رفت.

رئیس هیات کاراته کرمانشاه در پایان گفت: چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته از صبح دیروز (جمعه) در مراکش با حضور 545 کاراته کا از 72 کشور آغاز شده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها