کد مطلب: 343429
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۶:۲۵

اخبار انتظامی استان کرمانشاه/

کاهش ۵ درصدی تصادفات جاده ای در استان کرمانشاه طی نوروز ۹۷

مرصادنیوز: رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از کاهش ۵ درصدی تصادفات جاده ای کرمانشاه در نوروز ۹۷ نسبت به سال قبل خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار کرد: کاهش تصادفات جاده ای در حالی اتفاق افتاد که نوروز امسال نسبت به سال قبل، شاهد افزایش ۱۵ درصدی تردد خودروها در محورهای استان کرمانشاه بودیم.

وی ادامه داد: از ۲۴ اسفند ۹۶ تا ۱۵ فروردین ۹۷، متاسفانه ۱۲ نفر بر اثر تصادفات جاده ای، جان خود را از دست دادند که البته با کشته شدگان سال قبل برابری می کند.

حیدری افزود: البته تصادفات جرحی در ایام تعطیلات نوروز امسال نسبت به سال قبل نزدیک به ۷ درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس راه استان اظهار کرد: ۴۲ درصد کل تصادفات رانندگی به دلیل واژگونی خودرو اتفاق افتاده که مهمترین دلایل آن ناتوانی راننده در کنترل خودرو، خستگی و خواب آلودگی بوده است.

وی همچنین سهم خودروهای سواری در تصادفات جاده ای را ۶۶ درصد اعلام کرد.

سرهنگ حیدری در پایان از همراهی و همکاری مردم با ماموران راهنمایی و رانندگی قدردانی کرد و گفت: با وجود افزایش ۱۵ درصدی تردد جاده ای، افزایش کشته نداشتیم که این به خاطر همکاری مردم و توجه بیشتر ان ها به توصیه های پلیس اتفاق افتاده است.

کشف ۴۳۱ راس دام قاچاق در روانسر 

فرمانده انتظامی استان از کشف ۴۳۱ راس دام قاچاق و توقیف ۴ دستگاه خودرو حامل احشام در روانسر خبر داد.  

سردار "منوچهر امان اللهی" اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله دام قاچاق در شهرستان، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند و در این راستا موفق شدند، ۳ دستگاه کامیون و یک دستگاه تریلی را در محور "روانسر - کامیاران" شناسایی و متوقف کنند.

وی ادامه داد: مأموران در بازرسی از کامیون ها، ۴۳۱ راس دام قاچاق را کشف و علاوه بر آن ۶ نفر را نیز دستگیر کردند که احشام مکشوفه به همراه متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار امان اللهی تاکید کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی، مبارزه با قاچاق کالا یکی از اولویت های پلیس است و پرسنل ناجا با تمام توان برای مبارزه با این معضل تلاش خواهند کرد

تصادفات درون شهری در اسلام آبادغرب ۱۴ درصد کاهش یافت 

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از کاهش ۱۴ درصدی تصادفات رانندگی درون شهری در این شهرستان طی ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.  

سرهنگ "بهروز سرتیپ نیا" اظهار کرد : این کاهش تصادفات با وجود افزایش چشمگیر ورود مسافران نوروزی به شهرستان و افزایش تردد در سطح معابر درون شهری صورت گرفته است.

وی یادآوری کرد: بیشترین تصادفات درون شهری در شهرستان اسلام آبادغرب مربوط به عابران پیاده بوده است.

سرهنگ سرتیپ نیا، خاطرنشان کرد: اجرای طرح های ترافیکی در ایام نوروز و حضور پررنگ ماموران راهنمایی و رانندگی در سطح معابر شهری موجب رضایتمندی شهروندان شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام ابادغرب همچنین از ادامه برخوردهای قانونی با رانندگان متخلف در طول سال خبر داد و گفت: امیدوارم با این کار همچنان شاهد روند کاهشی تصادفات باشیم.

وی گفت: با توجه به اینکه بیشتر قربانیان حوادث رانندگی درون شهری را عابران پیاده تشکیل می دهند، نیاز است مدیران شهری در جهت احداث گذرگاه های امن برای تردد عابران، احداث پارکینگ مناسب و بهسازی پیاده روها و مبلمان شهری اقدام لازم را صورت دهند.

سرتیپ نیا در پایان توجه به مقررات راهنمایی و رانندگی را نیز خواستار شد و گفت: همه باید به قانون احترام بگذاریم و در چارچوب و مسیر تعیین شده حرکت تا مشکلی برای خود و دیگران ایجاد نکنیم.

تعامل پلیس و دستگاه قضایی شرایط را برای مجرمان ناامن کرده است

فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب، گفت: تعامل پلیس و دستگاه قضایی شرایط و محیط را برای مخلان نظم و امنیت عمومی و مجرمان ناامن کرده است.

سرهنگ " سلیم سلیمی " در دیدار با دادستان گیلانغرب اظهار کرد: رمز موفقیت در انجام ماموریت ها و برخورد با متخلفان نتیجه همکاری و تعامل پلیس با دستگاه قضایی بوده است.

وی ادامه داد: دستگاه قضایی پشتیبانی محکم و قابل اعتماد برای پلیس بوده و احکام مناسب کیفری را برای مجرمینی که توسط پلیس دستگیر می شوند، صادر کرده است.

سرهنگ سلیمی افزود: تقویت همکاری فی مابین به نفع جامعه خواهد بود و امنیت عمومی را ارتقاء می بخشد.

دستگاه قضایی به چیزی جز اجرای عدالت فکر نمی کند

در این دیدار همچنین عبدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گیلانغرب نیز اظهار کرد: دستگاه قضایی به چیزی جز اجرای کامل عدالت فکر نمی کند.

وی با بیان اینکه دستگاه قضایی امین مردم است، افزود: تمامی ضابطین قضایی شهرستان خود را موظف به خدمتگذاری و رفع مشکلات شهروندان می دانند.

عبدی همچنین در پایان از تلاش های فرمانده و کارکنان انتظامی شهرستان گیلانغرب قدردانی کرد و گفت: پلیس و دستگاه قضایی شهرستان همواره برای احقاق حق مردم تلاش کرده و تمام توانشان را برای افزایش امنیت جامعه به کار گرفته اند.

تکریم مردم اولویت پلیس است 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تکریم مردم را یکی از اولویت های اصلی پلیس برشمرد و گفت: باید با تمام وجود در راستای رفع و یا کاهش مشکلات شهروندان تلاش کنیم.

سردار "منوچهر امان اللهی" در حاشیه دیدار هفتگی با مردم، اظهار کرد: مسئولان و فرماندهان نظامی در قبال مردم مسئولیت دارند و باید برای رفع مشکلات آن ها چاره اندیشی و تدبیر شود.

وی با بیان اینکه مردم همواره پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی بوده اند، افزود: در هر مقطعی که لازم بوده مردم خود به میدان آمده و با تمام وجود از ارمان های نظام و انقلاب دفاع کرده اند.

سردار امان اللهی ادامه داد: حمایت و پشتیبانی مردم از نظام و گوش به فرمان بودن رهبری باعث شده که امروز ایران اسلامی در اوج قله های افتخار و اقتدار قرار بگیرد و با آمادگی نیروهای مسلح روز به روز بر این اقتدار افزوده شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: در چنین شرایطی باید به مشکلات مردم رسیدگی کرد تا همچنان نسبت به انقلاب و نظام اسلامی دلگرم بمانند.

وی همچنین به همکاری خوب مردم با پلیس در سال های اخیر اشاره و اظهار داشت: این تعامل و همکاری باعث شده که هر روز شاهد افزایش امنیت عمومی در سطح جامعه باشیم.

سردار امان الهی در پایان نمونه خوب این همکاری را امنیت ایجاد شده در ایام نوروز امسال عنوان و اظهار کرد: هر قدر شاهد افزایش تعامل و همکاری بین مردم با پلیس باشیم شرایط بهتری ایجاد و فضا برای مخلان نظم و امنیت عمومی ناامن تر می شود.

نیروی انتظامی مجموعه ای توانمند و خدمتگزار است 

فرماندار کرمانشاه، نیروی انتظامی را مجموعه ای توانمند و خدمتگزار معرفی کرد که در صحنه های مختلف به خوبی توانسته ضمن ایجاد امنیتی پایدار در جامعه، آرامش را نیز به مردم تقدیم کند.  

"فضل الله رنجبر" در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه اظهار کرد: حضور نیروی انتظامی در همه صحنه ها چشمگیر و تاثیر گذار بوده، به گونه ای که این تاثیرگذاری رضایتمندی شهروندان را نیز به همراه داشته داشته است.

وی ادامه داد: امنیت و آرامش اجتماعی که امروز از آن برخورداریم بدون شک مرهون رشادت های پلیس و کارکنان انتظامی است که با همه توان در راستای برقرایر نظم و امنیت تلاش می کنند.

رنجبر خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی شهرستان با اقدامات ساختاری، فرهنگی و اجتماعی خود بهترین برخورد و خدمت رسانی را در جامعه داشته است و مردم نیز امنیت شهر و آرامش خود را مرهون زحمات شبانه روزی این نیرو می دانند.

فرماندار کرمانشاه افزود: نمونه ای از تلاش های خستگی ناپذیر پلیس، در ایام نوروز امسال نمودار شد بگونه ای که با حضور شبانه روزی پرسنل انتظامی شاهد امنیتی پایدار برای مردم و مسافران نوروزی بودیم.

وی با اشاره به افزایش حضور مسافران نوروزی در نوروز ۹۷ نسبت به سال گذشته در شهرستان کرمانشاه، گفت: این افزایش حضور به واسطه محیط امن و آرامی بود که توسط پلیس و سایر نیروهای نظامی و امنیتی ایجاد شده بود.

رنجبر در پایان با قدردانی از تلاش های شبانه روزی پلیس، اظهار امیدواری کرد؛ روز به روز شاهد افزایش امنیت موجود در سطح شهرستان کرمانشاه و رضایتمندی مردم باشیم.

تقدیر فرماندار گیلانغرب از فرمانده انتظامی شهرستان 

فرماندار شهرستان گیلانغرب از تلاش ها و اقدامات فرمانده و پرسنل انتظامی این شهرستان در راستای ایجاد نظم و امنیت عمومی قدردانی کرد.  

"کوروش محمودیان" در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب اظهار کرد: نیروی انتظامی با حضور شبانه روزی خود توانسته نظم و امنیت خوبی را در جامعه ایجاد کند.

وی ادامه داد: پلیس در ایام نوروز امسال عملکرد بسیار موفقی داشت و توانست امنیت خوب و پایداری را در سطح شهرستان ایجاد کند.

محمودیان خاطرنشان کرد: رضایت مردم و مسافران نوروزی از عملکرد پلیس بیانگر حضور موفق پرسنل خدوم انتظامی است.

فرماندار گیلانغرب تصریح کرد: امنیت یکی از بزرگترین نعمت هایی است که توسط پلیس و سایر نیروهای امنیتی ایجاد شده که باید قدردان ان باشیم.

وی در پایان از تلاش های پلیس در طول سال گذشته نیز قدردانی و اظهار امیدواری کرد در سال جدید نیز شاهد توفیق این نیروی خدمتگذار باشیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

نگاه سیاسی دولت به بودجه 99 مشهود است

مرصادنیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: نگاه سياسی دولت به بودجه 99 با توجه به کاهش بودجه های فرهنگی و قرآنی مشهود است.

رئیس گروه بیماری‌های واگیر دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مطرح کرد

ابتلای بیش از ۱۳۰۰ کرمانشاهی به آنفلوانزا /۶ نفر جان باختند

در همایش تجلیل از خادمین اربعین حسینی صورت گرفت

قدردانی آیت الله علما از مجموعه سپاه برای خدمت‌رسانی در اربعین

پربازدیدها