کد مطلب: 343812
26 فروردین 1397،‏ 10:04:50

واکنش نماینده مجلس به تهدید گرفتن قطار از کرمانشاه به بهانه عدم استقبال؛

اندکی از صبر مردم کرمانشاه برای وعده قطار را دولت داشته باشد/ خبری از قطار در کرمانشاه نیست

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: همان گونه که مردم 18 سال برای آمدن قطار صبوری کردند شرکت راه آهن هم باید اندکی تحمل و برنامه مشخص داشته باشد.

عبدالرضا مصری در گفت و گو با خبرنگارشبکه اطلاع رسانی مرصاد  در واکنش به تهدید مسئولین دولتی برای گرفتن قطار از کرمانشاه به بهانه عدم استقبال مردم، اظهار داشت: در حالی که میلیارد ها تومان هزینه صرف قطار شده و با وجود وعده وعیدهای فراوان، مردم هجده سال برای راه اندازی قطار صبوری کردند و با توجه به اینکه هنوز آن گونه که باید این قطار ارائه خدمت نکرده نباید انتظار داشت مردم استقبال چشمگیری کنند.
 
وی با اشاره به اینکه پیش از راه اندازی این قطار مسئولان مربوطه قول های دیگری داده بودند افزود: مسئولان راه آهن به مردم اطلاع رسانی نکرده اند که تاریخ و زمان سفرها به چه نحوی است بنابراین همان گونه که مردم 18 سال برای آمدن قطار صبوری کردند شرکت راه آهن هم باید تحمل داشته باشد.
 
مصری گفت: رفته رفته مردم نسبت به استفاده از قطار اقدام می کنند اما لازم است مسئولان نیز برنامه های قطار را اعلام کنند زیرا تاکنون حتی یکی از مسئولان راه آهن برنامه های سفر با قطار را اعلام نکرده است.
 
وی افزود: طی راه اندازی قطار، به صورت نمایشی یکی دو سرویس به مشهد رفت در حالی که پس از آن هنوز مردم از ساعات حرکت، قیمت و خدمات ارائه شده اطلاعی ندارند.
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: این سخنان مسئولان مبنی بر احتمال حذف قطار در حالی است که ظرفیتهایی زیادی چه در استان کرمانشاه و چه استانهای همجوار ما برای سفر با قطار وجود دارد اما مسئولان هنوز با عدم اطلاع رسانی دقیق در باره برنامه ها این اطمینان خاطر را به مردم نداده اند.
 
مصری خاطر نشان کرد: تنها در یکی دو سفر نمایشی اخیر قیمت بلیط کرمانشاه-مشهد حدود 150 هزار تومان عنوان شد همچنین می بایست ساعات حرکت و رسیدن مسافران نیز بررسی شود که مسافران در ساعات مناسبی به مقصد برسند.
 
وی با اشاره به اینکه قیمت بلیط ها نیز می بایست صرفه اقتصادی داشته باشد افزود: مردمی که 18 سال منتظر آمدن قطار بودند هم باید توجه بیشتری به این ناوگان داشته باشند.
 
به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، با وجود همه این تفاسیر انتظار می رود مسئولان راه آهن به سرعت نسبت به ساماندهی این ناوگان و اعلام برنامه ها به مردم اقدام کنند تا مردم نیز با آسودگی خیال بیشتری به مسافرت بپردازند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح در گرامیداشت عملیات بازی دراز:

تفکر انقلاب اسلامی چهره سران مرتجع عرب را بر همگان آشکار کرد

افزایش 11 درصدی قربانیان سوانح رانندگی؛

جاده های مرگبار" قتلگاه" کرمانشاهی ها

"خانقاه عارفان" چشم به راه حضوری باشکوه؛

"بازی دراز" در تب و تاب میزبانی زائران نور

پربازدیدها