کد مطلب: 343941
27 فروردین 1397،‏ 12:38:46

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه خبر داد:

اختصاص 6 میلیارد ریال برای تکمیل سایت پرنده نگری هشیلان

مرصادنیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از اختصاص 6 میلیارد ریال برای تکمیل و بهره برداری از سایت پرنده نگری هشیلان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، فریدون یاوری در مورد آخرین وضعیت سایت پرنده نگری تالاب هشیلان اظهار داشت: پروژه احداث سایت پرنده نگری تالاب هشیلان با وجود مشکلات اعتباری در حد 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه برای سال جاری یک اعتبار 6 میلیارد ریالی برای تکمیل این پروژه گرفته ایم، گفت: امیدواریم در قالب این اعتبار امسال بتوانیم این سایت را به بهره برداری برسانیم.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه در خصوص کل اعتبارات هزینه شده برای احداث این سایت افزود: تاکنون برای این سایت 13 میلیارد ریال هزینه شده است.

گفتنی است، کار احداث سایت پرنده‌نگری تالاب هشیلان که یکی از مجهزترین و بزرگ‌ترین سایت‌های پرنده‌نگری غرب کشور هم به شمار می‌رود از سال 90 کلید خورده و با گذشت ۶ سال از شروع به ساخت آن هنوز ناتمام مانده است.


این سایت برای دانشجویان از نظر کمک به امر تحقیقات و پژوهش آنان بسیار حائز اهمیت است و همچنین برای دوستداران محیط زیست و پرندگان نیز اتفاق خوشایندی است، چرا که با تجهیز این سایت به دوربین‌ها و تلسکوپ‌های متعدد رصد پرندگان تالاب امکان‌پذیر خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح در گرامیداشت عملیات بازی دراز:

تفکر انقلاب اسلامی چهره سران مرتجع عرب را بر همگان آشکار کرد

افزایش 11 درصدی قربانیان سوانح رانندگی؛

جاده های مرگبار" قتلگاه" کرمانشاهی ها

"خانقاه عارفان" چشم به راه حضوری باشکوه؛

"بازی دراز" در تب و تاب میزبانی زائران نور

پربازدیدها