کد مطلب: 343945
دوشنبه ۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۳:۹

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه خبر داد:

اجرای طرح مبارزه با سرقت در کرمانشاه/کشف ۴۲ فقره سرقت

مرصادنیوز:رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از اجرای طرح ضربتی یک روزه مبارزه با سرقت خبر داد و گفت: کشف ۴۲ فقره سرقت وسایل و محتویات داخل خودرواز جمله دستاوردهای این طرح است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا امیری" از انجام طرح ضربتی یک روزه مبارزه با سرقت خبر داد و گفت: این طرح دستاوردهای خوبی به دنبال داشت.  

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاهاظهار داشت: اجرای این طرح دستاوردهای مختلفی در حوزه دستگیری سارقان و کشف چندین فقره سرقت به همراه داشت.

وی در تشریح این دستاوردها، خاطرنشان کرد: کشف ۴۲ فقره سرقت وسایل و محتویات داخل خودرو، کشف ۲ دستگاه خودرو مسروقه و دستگیری یک سارق خوردو از جمله دستاوردهای طرح ضربتی پلیس آگاهی استان بود.

سرهنگ امیری یادآور شد: دستگیری ۱۷ سارق لوازم و محتویات داخل خودرو و دستگیری ۵ نفر مالخر این لوازم از دیگر دستاوردهای اجرای طرح بود.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با بیان اینکه طرح ضربتی مبارزه با سرقت نتایج دیگری را نیز به همراه داشت، خاطرنشان کرد: کشف یک فقره سرقت گوشی همراه و دستگیری یک نفر سارق در این زمینه و کشف ۵ فقره سرقت اماکن خصوصی و دستگیری ۶ سارق در این زمینه از جمله این موارد است.

وی افزود: کشف یک فقره سرقت کش رو زنی و دستگیری یک نفر در این خصوص، دستگیری یک سارق سیم برق، دستگیری یک سارق جیب بر، دستگیری یک سارق اماکن دولتی و کشف ۵ فقره سرقت در سایر موضوعات به همراه دستگیری ۳ نفر از دیگر نتایج حاصل شده در طرح ضربتی مبارزه با سرقت بوده است.

سرهنگ امیری در پایان، اجرای طرح مبارزه با سارقین و کشف سرقت های صورت گرفته در سریعترین زمان ممکن را از جمله اولویت های پلیس آگاهی استان کرمانشاه برشمرد.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر انقلاب در دیدار وزیر و مسؤولان وزارت خارجه:

تصور حل مشکلات از راه مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با امریکا را خطایی واضح خواندند و افزودند: آمریکا با اصل نظام اسلامی مشکل اساسی و مبنایی دارد.

پربازدیدها