کد مطلب: 343945
27 فروردین 1397،‏ 13:09:10

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه خبر داد:

اجرای طرح مبارزه با سرقت در کرمانشاه/کشف ۴۲ فقره سرقت

مرصادنیوز:رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از اجرای طرح ضربتی یک روزه مبارزه با سرقت خبر داد و گفت: کشف ۴۲ فقره سرقت وسایل و محتویات داخل خودرواز جمله دستاوردهای این طرح است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا امیری" از انجام طرح ضربتی یک روزه مبارزه با سرقت خبر داد و گفت: این طرح دستاوردهای خوبی به دنبال داشت.  

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاهاظهار داشت: اجرای این طرح دستاوردهای مختلفی در حوزه دستگیری سارقان و کشف چندین فقره سرقت به همراه داشت.

وی در تشریح این دستاوردها، خاطرنشان کرد: کشف ۴۲ فقره سرقت وسایل و محتویات داخل خودرو، کشف ۲ دستگاه خودرو مسروقه و دستگیری یک سارق خوردو از جمله دستاوردهای طرح ضربتی پلیس آگاهی استان بود.

سرهنگ امیری یادآور شد: دستگیری ۱۷ سارق لوازم و محتویات داخل خودرو و دستگیری ۵ نفر مالخر این لوازم از دیگر دستاوردهای اجرای طرح بود.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با بیان اینکه طرح ضربتی مبارزه با سرقت نتایج دیگری را نیز به همراه داشت، خاطرنشان کرد: کشف یک فقره سرقت گوشی همراه و دستگیری یک نفر سارق در این زمینه و کشف ۵ فقره سرقت اماکن خصوصی و دستگیری ۶ سارق در این زمینه از جمله این موارد است.

وی افزود: کشف یک فقره سرقت کش رو زنی و دستگیری یک نفر در این خصوص، دستگیری یک سارق سیم برق، دستگیری یک سارق جیب بر، دستگیری یک سارق اماکن دولتی و کشف ۵ فقره سرقت در سایر موضوعات به همراه دستگیری ۳ نفر از دیگر نتایج حاصل شده در طرح ضربتی مبارزه با سرقت بوده است.

سرهنگ امیری در پایان، اجرای طرح مبارزه با سارقین و کشف سرقت های صورت گرفته در سریعترین زمان ممکن را از جمله اولویت های پلیس آگاهی استان کرمانشاه برشمرد.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح در گرامیداشت عملیات بازی دراز:

تفکر انقلاب اسلامی چهره سران مرتجع عرب را بر همگان آشکار کرد

افزایش 11 درصدی قربانیان سوانح رانندگی؛

جاده های مرگبار" قتلگاه" کرمانشاهی ها

"خانقاه عارفان" چشم به راه حضوری باشکوه؛

"بازی دراز" در تب و تاب میزبانی زائران نور

پربازدیدها