کد مطلب: 343973
27 فروردین 1397،‏ 18:12:40

رئیس سازمان استاندارد ملی:

مجلس قانونی وضع کند که واردات کالاهای مشابه داخلی به کشور متوقف شود

مرصادنیوز: رئیس سازمان استاندارد ملی گفت: : لازم است قانونی به ثبت برسد تا واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند متوقف شود تا بتوانیم از تولیدکنندگان دفاع کرده و در بهبود اقتصاد کشور نیز تأثیرگذار باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از فارس؛ نیره پیروزبخت عصر امروز در حاشیه بازدید رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از سازمان استاندارد ملی واقع در استان البرز گفت: سازمان استاندارد برنامه‌های خود را به‌ صورت مستمر و مداوم به دست اجرا سپرده است و برنامه‌ریزی‌های لازم به انجام رسیده است.

وی اضافه کرد: در راستای تحقق شعار سال، اقدامات بسیاری را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که در این رابطه می‌توان به گسترده شدن فعالیت‌های سازمان استاندارد با هدف ارتقای کیفیت کالا اشاره‌ کرد.

رئیس سازمان استاندارد ملی عنوان کرد: پیش‌ از این در راستای تأیید تعداد محدودی از کالاها اظهارنظر داشتیم، در حالی‌ که در سال جدید با توجه به شعار سال گستره فعالیت ما به سبد مواد مصرفی مردم نیز توسعه خواهد یافت.

پیروزبخت تصریح کرد: باید صادرات و واردات کالاهای ایرانی را مدیریت کنیم که اولویت سازمان استاندارد رسیدگی به همین موضوع است.

وی بیان کرد: باید کیفیت کالاهای ایرانی را ارتقاء دهیم تا تولیدات داخلی به کشورهای خارجی و همسایه صادر شود و با این روند به اقتصاد کشور کمک کنیم.

رئیس سازمان استاندار ملی یادآور شد: باید قانونی به ثبت برسد تا واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند متوقف شود تا بتوانیم از تولیدکنندگان دفاع کرده و در بهبود اقتصاد کشور نیز تأثیرگذار باشیم.

پیروزبخت در بخش پایانی سخنان خود با تأکید بر لزوم تأیید خودروهای وارداتی به کشور توسط استاندارد، تأکید کرد: امیدوار هستیم همچون گذشته کمیسیون امنیت ملی و مجلس از سازمان استاندارد حمایت کنند تا بتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح در گرامیداشت عملیات بازی دراز:

تفکر انقلاب اسلامی چهره سران مرتجع عرب را بر همگان آشکار کرد

افزایش 11 درصدی قربانیان سوانح رانندگی؛

جاده های مرگبار" قتلگاه" کرمانشاهی ها

"خانقاه عارفان" چشم به راه حضوری باشکوه؛

"بازی دراز" در تب و تاب میزبانی زائران نور

پربازدیدها