کد مطلب: 343985
27 فروردین 1397،‏ 20:08:10

کرمانشاه ۲۰۲۰ هم پرید!

مرصادنیوز: حمایت از مناطق زلزله زده، پایتختی گردشگری ایران در سال ۲۰۲۰ به کرمانشاه منتفی شد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  پس از منتفی شدن برگزاری فینال جام حذفی در کرمانشاه در حمایت از مناطق زلزله زده، پایتختی گردشگری ایران در سال ۲۰۲۰ هم به کرمانشاه داده نشد.


پس از پیشنهاد استاندار کرمانشاه برای قراردادن این استان به عنوان پایتخت گردشگری ایران، یک منبع آگاه در سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: اداره کل میراث فرهنگی این استان برای به ثمر نشستن این موضوع اقبالی نشان نداده و پیگیری مجدانه ای نداشته است و پایتخت گردشگری ایران در سال ۲۰۲۰ به ارومیه واگذار شده است.
l
در حالی که همدان پایتخت گردشگری در سال ۲۰۱۸ خواهد بود، استان کرمانشاه با بی تدبیری خاصی از کمترین گردشگر در سال جاری برخوردار بوده است.

 

5

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن:

کشورهای اسلامی در اثر تمسک نجستن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده‌اند/ایران با عمل به قرآن مقابل آمریکا ایستاده و پیشرفت کرده است

مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه بی‌توجهی و عمل‌نکردن به قرآن موجب ضربه‌پذیری خواهد شد، گفتند: متاسفانه امروز، کشورهای اسلامی به‌دلیل عمل نکردن به قرآن گرفتار ضربه‌ عقب ماندگی و تسلط کفار شده‌اند.

معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح در گرامیداشت عملیات بازی دراز:

تفکر انقلاب اسلامی چهره سران مرتجع عرب را بر همگان آشکار کرد

افزایش 11 درصدی قربانیان سوانح رانندگی؛

جاده های مرگبار" قتلگاه" کرمانشاهی ها

"خانقاه عارفان" چشم به راه حضوری باشکوه؛

"بازی دراز" در تب و تاب میزبانی زائران نور

پربازدیدها