کد مطلب: 344050
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۳:۳

در آستانه روز ارتش صورت گرفت؛

دیدار با خانواده معظم شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران در شهرستان سرپل ذهاب + تصویر

مرصادنیوز: به مناسبت آستانه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و با هدف دیدار از خانواده معظم شهیدان ارتش و همچنین تجدید میثاق با آرمان های بلند شهیدان و امام شهیدان دیداری با این عزیزان انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و با هدف دیدار از خانواده معظم شهیدان به ویژه شهیدان ارتش  و همچنین تجدید میثاق با آرمان های بلند شهیدان و امام شهیدان، فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر درپادگان ابوذ، رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان سرپل ذهاب و جمعی دیگر از مسئولین با تعدادی از خانواده های معظم شهیدان جان پر کف ارتش جمهوری اسلامی ایران و جانباز در سرپل ذهاب دیدار و گفتگو کردند.

فرمانده تیپ 71 مکانیزه پیاده مستقل ارتش مستقر درپادگان ابوذر سرپل ذهاب دراین دیدارمعنوی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس با اشاره به این که خانواده های شهدا نیز بر عهد و پیمان خود با شهدا پایبند هستند، گفت: ما نیز از شهدا و خانواده شهدا الگو می گیریم و راه سرخ امام حسین را ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به این که اگر امروز ایران جز کشورهای امن در دنیا محسوب می شود، عنوان کرد: تاریخ شهادت این بزرگوار که بعد از جنگ می باشد نشاندهنده این است که ایران در همه زمان ها مورد هجوم دشمن بوده است و این ارتشیان و نظامیان هستند که امنیت را در کشور برقرار کرده اند.

 

رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان سرپل ذهاب در ادامه گفت: به برکت خون شهدا و هدایت‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری، روز به روز بر اقتدار ایران اسلامی افزوده می‌شود افزود: امنیت امروز مرزهای کشور عزیز ایران و ابهت ملت و نظام اسلامی مدیون خون شهیدان است.

سلمان حسن پور با اشاره به این که اگر رشادت ها و دلاوری های شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس نبود، امروز کشور ما به دست دشمنان افتاده بود، بیان داشت: اقتدار و استقلال امروز کشور در مجامع بین المللی حاصل خون شهدا و جان فشانی های رزمندگان اسلام است.

 

لازم به ذکراست، دراین آیین ازخانواده های شهیدان عادل ترادیده، بیژن یارکرمی و جانباز25درصد ستوان دوم ارتش جهانبین کرمی تفقد و دلجویی بعمل آمد.

انتهای پیام/*

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آنچه دولت باید امسال انجام دهد؛

بازیگران اصلی رونق تولید در جنگ تمام عیار اقتصادی

مرصادنیوز: رونق تولید در شرایط جنگ اقتصادی نیازمند الزاماتی است که دولت باید آنها را فراهم آورد.

پربازدیدها