کد مطلب: 344067
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۶:۰

75 خانه ورزشی روستایی در استان کرمانشاه افتتاح می شود

مرصادنیوز : مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از افتتاح 75 خانه ورزشی روستایی در استان طی سال 97 خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به گزارش خبرنگار مرصاد اسپورت، ارسلان حسینی اظهار کرد:این خانه های روستایی به تناسب نیاز در تمامی شهرستان های استان تاسیس خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه در اواخر سال گذشته نیز تعداد 10 باب خانه ورزش روستایی در استان کرمانشاه به بهره برداری رسیده است، افزود:برای تجهیز این خانه های تجهیزاتی از قبیل تاتامی، میز تنیس روی میز، دارت، طناب زنی و فوتبال دستی پیش بینی شده است.

حسینی همچنین با تاکید بر ضرورت توجه و توسعه ورزش در روستاها و بخش های کوچک اظهار کرد:خوشبختانه هیئت ورزش های بومی و محلی استان در این زمینه طی سال گذشته عملکرد خوبی داشت و موفق به کسب رتبه برتر کشور نیز گردید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تلاش های جامعه ورزش استان در راستای توسعه ورزش در شهرها و روستاها طی سال گذشته قدردانی کرد و اظهار کرد: خوشبختانه این استان در سال گذشته با برگزاری بیش از 70 همایش پیاده روی خانوادگی و 250 برنامه و جشنواره فرهنگی ورزشی،بومی و محلی و همگانی عملکرد خوبی داشته است.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آنچه دولت باید امسال انجام دهد؛

بازیگران اصلی رونق تولید در جنگ تمام عیار اقتصادی

مرصادنیوز: رونق تولید در شرایط جنگ اقتصادی نیازمند الزاماتی است که دولت باید آنها را فراهم آورد.

پربازدیدها