کد مطلب: 344564
2 اردیبهشت 1397،‏ 14:20:24

تایید خبر مرصاد از سودای یک استاندار معزول/ ته دیگ اصلاح طلبها برای شهرداری تهران

مرصادنیوز: استاندار معزول سیستان و بلوچستان پس از نا امیدی از تصدی استانداری کرمانشاه در سودای شهرداری تهران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، ۱۶ فروردین ماه بود که مرصاد نیوز از سیزده به در علی اوسط هاشمی استاندار عزل شده سیستان و بلوچستان در کرمانشاه با برخی از منتقدان تندرو استاندار کنونی این استان برای دست یابی به صندلی والی کرمانشاه خبر داد.

همچنین مرصادنیوز در ۲۱ فروردین ماه پس از نا امیدی اوسط هاشمی از رسیدن به استانداری کرمانشاه از لابی های وی برای رسیدن به صندلی شهرداری تهران خبرداد که طی امروز و دیروز برخی از رسانه های اصلاح طلب با انتشار اسامی کاندیداهای شهرداری تهران به این خبر مهر تایید زدند.

گرچه گزینه هایی مانند علی اوسط هاشمی برای شهرداری پایتخت نشان از کفگیر به ته دیگ خورده اصلاح طلبها برای مدیریت شهری تهران است اما شنیده ها حاکی است که مولوی عبدالحمید از دولت خواسته است تا برای شهردار شدن اوسط هاشمی در پایتخت تلاش کند. 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود