کد مطلب: 344782
4 اردیبهشت 1397،‏ 19:39:39

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار کرمانشاه:

تعدادی از خیابان‌های کرمانشاه به طرح جامع "مدیریت جهت" اضافه شدند

مرصادنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار کرمانشاه گفت: طرح جامع "مدیریت جهت" در تعدادی از خیابان‌های اصلی و معابر فرعی در محلات کرمانشاه اجرا می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، افشین لرزنگنه اظهار داشت: اجرای طرح جامع مدیریت جهت در خیابان‌های شهر کرمانشاه از اواسط سال ۹۵ از سوی شهرداری کرمانشاه به منظور استفاده بهینه از عرض معابر، افزایش سرعت سفر و سرعت شبکه آغاز شد.

افشین لرزنگنه بیان کرد: با اجرای این طرح، به معابر اصلی‌ شهر توسعه داده شد و درخواست‌های زیادی داشتیم مبنی بر اینکه طرح مدیریت جهت در کوچه‌ها و محلات نیز اعمال شود.

وی افزود: در ۲۴ مورد کار انجام شد و در تمامی موارد طرح های آزمایشی به دلیل استقبال زیاد ماندگار شد، به جز میدان بار کرمانشاه که باید بازنگری اساسی در این زمینه صورت بگیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک  شهردار کرمانشاه گفت: طرح "مدیریت جهت" بیشترین بازخورد مثبت را از طرف شهروندان داشت و ما را تشویق کرد تا در سال جاری نیز این طرح را ادامه بدهیم.

وی گفت: طرح مدیریت جهت به عنوان پایلوت از معابر کم اهمیت آغاز و سپس به معابر اصلی رسید اما مسیرهای امسال برای مدیریت جهت در خیابان‌های شهر کرمانشاه شامل میدان فاطمی به سه راه برق، خیابان منزه و تعدادی از معابر فرعی در محلات است که تا پایان نیمه اول سال انجام می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود