کد مطلب: 344782
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۹:۳۹

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار کرمانشاه:

تعدادی از خیابان‌های کرمانشاه به طرح جامع "مدیریت جهت" اضافه شدند

مرصادنیوز: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار کرمانشاه گفت: طرح جامع "مدیریت جهت" در تعدادی از خیابان‌های اصلی و معابر فرعی در محلات کرمانشاه اجرا می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، افشین لرزنگنه اظهار داشت: اجرای طرح جامع مدیریت جهت در خیابان‌های شهر کرمانشاه از اواسط سال ۹۵ از سوی شهرداری کرمانشاه به منظور استفاده بهینه از عرض معابر، افزایش سرعت سفر و سرعت شبکه آغاز شد.

افشین لرزنگنه بیان کرد: با اجرای این طرح، به معابر اصلی‌ شهر توسعه داده شد و درخواست‌های زیادی داشتیم مبنی بر اینکه طرح مدیریت جهت در کوچه‌ها و محلات نیز اعمال شود.

وی افزود: در ۲۴ مورد کار انجام شد و در تمامی موارد طرح های آزمایشی به دلیل استقبال زیاد ماندگار شد، به جز میدان بار کرمانشاه که باید بازنگری اساسی در این زمینه صورت بگیرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک  شهردار کرمانشاه گفت: طرح "مدیریت جهت" بیشترین بازخورد مثبت را از طرف شهروندان داشت و ما را تشویق کرد تا در سال جاری نیز این طرح را ادامه بدهیم.

وی گفت: طرح مدیریت جهت به عنوان پایلوت از معابر کم اهمیت آغاز و سپس به معابر اصلی رسید اما مسیرهای امسال برای مدیریت جهت در خیابان‌های شهر کرمانشاه شامل میدان فاطمی به سه راه برق، خیابان منزه و تعدادی از معابر فرعی در محلات است که تا پایان نیمه اول سال انجام می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موج ورشکستگی مرغداری‌ها با کمبود «دان»؛

سلطان «مرغ» بازار ایران کیست؟

مرصادنیوز: انحصار شدید در واردات خوراک دام و طیور موجب ایجاد موج ورشکستگی بین مرغداری‌های کشور شده است.

پربازدیدها