سرویس: اجتماعی کد خبر: 344811 09:00 - 1397/02/05

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی:

بازار انحصاری پیام رسان های خارجی در هم شکسته شود/ ضرورت اعتماد به توانمندی های بومی

بازار انحصاری پیام رسان های خارجی در هم شکسته شود/ ضرورت اعتماد به توانمندی های بومی

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: چه دلیلی دارد که در یک حوزه ای، انحصار تنها و تنها در اختیار خارجی ها باشد و هم وطنان ما نتوانند فرصتی برای بروز توانمندی های خود در همان حوزه بدست آورند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، احمد صفری در گفت و گو با خبرنگار مرصاد، اظهار داشت: بدون تردید تمایل مردم جهان به فضای مجازی و تعریف مشاغل مختلف در این عرصه باعث پر جاذبه شدن پیام رسان ها و رخنه آن در میان خانواده ها شده است .

وی افزود: در این میان آنچه در شرایط کنونی برای تمام ارکان نظام و نخبگان و فرهیختگان ضروری به نظر می رسد اهمیت دادن به توان و اندیشه فرزندان این سرزمین برای حضور پرثمر در این عرصه می باشد، چه دلیلی دارد که در یک حوزه ای، انحصار فقط و فقط در اختیار خارجی ها باشد و هم وطنان ما نتوانند فرصتی برای بروز توانمندی های خود در همان حوزه بدست آورند .

به گفته این نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ، چنانچه پیام رسان های داخلی بتوانند به روز باشند و امنیت کاربران خود را تامین و نیازهای آنها را از یک پیام رسان برآورده سازند قطعا اقبال عمومی را به سمت خود متمایل می سازند.

وی افزود: البته این حرف به معنای تحدید انتخاب مردم و خط کشی و مرزبندی برای آنها نیست بلکه به معنای شکستن انحصار و ایجاد شرایط مناسب برای حضور پیام رسان های داخلی و عرضه خدمات جذاب آنها به کاربران می باشد.

صفری خاطر نشان کرد: قطعا در این صورت است که هموطنان ما دستاوردهای علمی فرزندان خود را که دارای محتوایی مناسب و فضایی امن باشند بیشتر از پیام رسان هایی می پسندند که سرورهای آنها در آن سوی مرزها قرار دارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها