سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 344906 09:49 - 1397/02/06

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب خبر داد

ورود اولین کاروان راهیان نور به سرپل‌ذهاب

ورود اولین کاروان راهیان نور به سرپل‌ذهاب

مرصادنیوز: فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب از ورود اولین کاروان راهیان نور به شهرستان خبر داد و گفت : پیش بینی می شود 30 هزار نفر برای صعود سراسری به ارتفاعات بازی دراز وارد شهرستان شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سرهنگ پاسدار نجفعلی کرمی در گفتگو با خبرنگار این رسانه از ورود اولین کاروان راهیان نور از چهارمحال بختیاری به شهرستان سرپلذهاب خبر داد و گفت: پیش بینی می شود که امسال 30 هزارنفر از عاشقان و شیفتگان شهدای گرانقدر به منظور شرکت در مراسم صعود به ارتفاعات بازی دراز وارد سرپلذهاب خواهند شد.

وی افزود: مراسم یادواره شهدای بازی دراز بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور پرشکوه کاروانهای راهیان نور، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و شهروندان مهمان نواز سرپل ذهاب در جوار بقعه مطهر احمد ابن اسحاق قمی (ره) برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب از آمادگی کامل این شهرستان برای استقبال از رهروان شهدا خبر داد و تصریح کرد: برنامه ریزیهای لازم برای تمهید مقدمات استقبال و اسکان کاروانهای راهیان نور انجام گرفته و در این خصوص 25 مکان تجهیز و آماده خدمات دهی به کاروانیان است.

وی تصریح کرد: عملیات غرورآفرین بازی دراز یکی از مهمترین عملیاتها در طول 8 سال دفاع مقدس به شمار می رود لذا هر ساله تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم بزرگداشت این عملیات به کار می گیریم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها