سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 344957 11:54 - 1397/02/07

شهردار هرسین در گفتگو با دیوانگاه:

شرایط جوی اجازه انجام آسفالت را نمی دهد/حقوق فرودین ماه کارگران شهرداری پرداخت شد

شرایط جوی اجازه انجام آسفالت را نمی دهد/حقوق فرودین ماه کارگران شهرداری پرداخت شد

مرصادنیوز: شهردار هرسین در خصوص وضعیت آسفالت معابر شهر گفت: تأخیر صورت گرفته از ناحیه شهرداری نیست و به احتمال زیاد تا اواسط اردیبهشت ماه این کار انجام می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد کیومرث اسدی شهردار هرسین در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه در خصوص وضعیت آسفالت معابر شهر اظهار داشت: قرار بر این بود که اوایل اردیبهشت ماه کار آسفالت در هرسین آغاز شود ولی با توجه به اینکه قبل از فصل گرما امکان انجام آسفالت وجود ندارد  لذا اگر تأخیری هم صورت گرفته است از ناحیه شهرداری نیست زیرا کارخانه طرف قرارداد اجرای کار را به مساعد بودن هوا موکول کرده است و به احتمال زیاد تا اواسط اردیبهشت ماه این کار انجام می شود.

 

وی افزود: علی رغم اینکه مشکل خیلی از مناطق با لکه گیری قابل رفع می باشد، لذا اولویت با لکه گیری معابر و خیابان هاست و در ادامه بحث روکش انجام می شود.

 

شهردار هرسین با اشاره به راه اندازی اتوماسیون اداری تصریح کرد:  این کار با هزینه ای بالغ بر 150میلیون تومان در دست انجام است که راه اندازی این سیستم می تواند تا حدودی زیادی از بروز تخلفات جلوگیری کرده و باعث شفاف سازی در کارها می شود.

 

اسدی در خصوص حقوق کارگران شهرداری اظهار داشت: حقوق فرودین ماه به حساب کارگران واریز شده و هیچگونه معوقاتی در این خصوص نداریم.

 

وی در ادامه افزود: طراحی صورت گرفته تا بلوار شهدا به عنوان ورودی شهر ساماندهی شود که در این خصوص کار سیستم آبرسانی آن در دست انجام است و طرحی در نظر گرفته شده که با توجه به درختانی که در آن مسیر قرار دارند در نظر داریم ترکیبی از فضای سبز، سخت و تزئینی ایجاد کنیم.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها