سرویس: سیاسی کد خبر: 345162 08:02 - 1397/02/10

در واکنش به ضرب الاجل ترامپ درباره برجام؛

صفری: هرگز تسلیم زورگویی آمریکا نمی شویم /استقلال ایران در هر شرایطی حفظ می شود

صفری: هرگز تسلیم زورگویی آمریکا نمی شویم /استقلال ایران در هر شرایطی حفظ می شود

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در مورد ضرب الاجل ترامپ درباره برجام، گفت: استقلال ایران در هر شرایطی حفظ می شود و هرگز تسلیم زورگویی آمریکا نخواهیم شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، احمد صفری در گفت و گو با خبرنگار مرصاد در مورد ضرب الاجل ترامپ برای اظهارنظر در مورد برجام در روز 22 اردیبهشت ماه جاری، اظهار داشت: به گفته امام راحل(ره) آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، ترامپ هرکاری که خواسته انجام داده و کوتاهی نکرده با این حال هیچ غلطی نمی تواند بکند زیرا به زودی شاهد از بین رفتن ترامپ، آل سعود و حامیان آنان خواهیم بود.

وی افزود: ما مسلمان هستیم و هدف مسیر مشخصی بر اساس دین اسلام داریم و بر اساس آیه " یدالله فوق ایدیهم" خداوند همراه ما است بر همین مبنا مسلمانان از آمریکا هراسی ندارند و هرگز تسلیم زورگویی های ترامپ نمی شوند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: ما گوش به فرمان ولایت فقیه هستیم که همیشه دغدغه مند مردم ایران و مسلمانان جهان است.

وی با اشاره به اینکه کشور ما در روز بیست و دوم اردیبهشت ماه استقلال خود را حفظ می کند، افزود: تاکنون تحریم ها برای ما نعمت بوده زیرا در زمان تحریم ما به خودکفایی رسیدیم.

صفری گفت: تجهیزات و دستاوردهای نظامی و هسته ای توسط دانشمندان هسته ای و نظامیان نشانه این است که ما با اقتدار و بدون وابستگی می توانیم مانند سالهای درگیر جنگ تحمیلی ایستادگی کنیم زیرا طی آن سالها نیز ما تنها با عراق درگیر نبودیم بلکه ایران با 50 کشور دنیا جنگید.

وی با بیان اینکه افراد زیادی بدون هیچ ادعایی در راه انقلاب اسلامی ایران جان خود را فدا کردند، افزود: مشاهده جانبازان و رشادتهای آنان سبب افزایش این ایمان و اعتقاد می شود که هیچ گاه زیر بار ظلم و ستم آمریکا نرویم.

نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت خاطرنشان کرد: هر زمان که نیاز باشد در داخل یا خارج مرزهای ایران اسلامی به عنوان مدافع نظام در خط مقدم خواهم جنگید.

وی افزود: ترامپ یک فرد اقتصادی و نه سیاسی است که ریاست یک کشور سیاسی و قلدر را به عهده گرفته اما جز هارت و پورت چیزی ندارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها