کد مطلب: 346452
26 اردیبهشت 1397،‏ 12:34:07

به همت بانک سامان؛

مرکز فوریت های پزشکی سرپل ذهاب کلنگ زنی شد

مرصادنیوز: مرکز فوریت های پزشکی شهر سرپل ذهاب که قرار است توسط بانک سامان احداث شود امروز با حضور مدیرعامل این بانک کلنگ زنی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مرکز فوریت های پزشکی سرپل ذهاب امروز با حضور مدیرعامل بانک سامان کشور و تعدادی از مسئولان این شهرستان کلنگ زنی شد، این پروژه قرار است به همت بانک سامان تکمیل شود. همچنین این بانک قرار است یک مدرسه را نیز در مناطق زلزله زده استان احداث کند که کلنگاین پروژه نیز امروز بر زمین خورد.

سید احمد طاهری بهبهانی مدیرعامل بانک سامان کشور در حاشیه مراسم کلنگ زنی این پروژه ها اظهار داشت: دیدن این مناظر در این شهر و زندگی شهروندان محترم در این کانکس ها و چادر ها آنهم با این گرمای هوا بسیار دلخراش و ناراحت کننده است.

وی افزود: امروز برای من روز خوب و پربرکتی است و از کار و تلاش تمام دست اندرکاران تشکر می کنم و امیدوارم که این پروژه ها زودتر به بهره برداری برسد و بتواند به مردم عزیز خدمت رسانی کند.
 

اا

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود