کد مطلب: 346455
26 اردیبهشت 1397،‏ 12:54:29

مهمترین مشکلات زیست محیطی مناطق زلزله زده سرپل‌ذهاب

مرصادنیوز: رئیس اداره محیط زیست شهرستان سرپل ذهاب به مهمترین مشکلات زیست محیطی مناطق زلزله زده سرپل‌ذهاب، اشاره کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، شهرام مظفری زاده رئیس اداره محیط زیست شهرستان سرپل ذهاب به خبرنگار بازی درازگفت: هنوز بسیاری از سرویس‌های بهداشتی سطح شهر به شبکه فاضلاب متصل نیستند و رواناب آنها جاری می‌شود.

وی گفت: سرویس‌های بهداشتی که به فاضلاب متصل شدنداتصالشان چندان اصولی نیست و در بسیاری از مواقع خصوصا در زمان بارندگی فاضلاب این سرویس‌های بهداشتی نیز پس می‌زند.

ایشان افزودند: برخی از پساب‌ها نیز وارد جوی‌های آب سطح شهر می‌شود و به داخل رودخانه می‌ریزد و باعث آلودگی آن می‌شود.

وی همچنین عنوان داشت:وضعیت در مناطق روستایی نیز به مراتب از شهر بدتر است و در اکثر نقاط برای سرویس‌های بهداشتی و دفع فاضلاب آنها چاه حفر شده است.

مظفری‌زاده درباره وضعیت نخاله‌های ساختمانی مناطق زلزله زده نیز بیان کرد: بیش از 30 مکان برای دپو موقت نخاله‌های ساختمانی در شهر و روستاهای سرپل ذهاب در نظر گرفته شده که یک مرکز در شهر و مابقی در روستاها است.

وی با بیان اینکه تخلیه نخاله در حاشیه جاده‌ها و نقاطی خارج از این مناطق ممنوع است، تاکید کرد: متاسفانه هرچقدر با همکاری سایر بخش‌ها نسبت به جمع آوری نخاله‌های دپو شده در حاشیه راه‌ها اقدام می‌کنیم، دوباره نخاله در این نقاط تخلیه می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود