کد مطلب: 346458
چهارشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۳:۶

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه مطرح کرد:

نظارت ۳۱ اکیپ ناظر دامپزشکی بر سلامت موادغذایی در ماه مبارک رمضان

مرصادنیوز:مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه، از نظارت ۳۱ اکیپ ناظر دامپزشکی بر سلامت موادغذایی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، دکتر ناد پرور اظهار کرد: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان نظارت های بهداشتی دامپزشکی بر مراکز استحصال، تهیه، نگهداری و عرضه فرآورده های خام دامی افزایش خواهد یافت.

وی از بکارگیری تعداد ۳۱ اکیپ کارشناس نظارت بهداشتی دامپزشکی در این طرح یاد کرد و افزود: در ماه مبارک به مظور هم افزایی و افزایش اثر بخشی نظارت ها گشت های مشترکی هم با سایر دستگاه های نظارتی پیش بینی شده است.

مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: تشدید نظارت های بهداشتی در سطح تمام شهرستان های استان تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

وی هدف از این تشدید نظارت ها را تامین انواع فراورده خام دامی سالم برای سفره مردم عنوان کرد که هر ساله از سوی دامپزشکی و در ایام ماه مبارک رمضان انجام می شود.

وی با اشاره به افزایش مصرف فرآورده های خام دامی در این ایام، از مردم خواست گوشتی را تهیه کنند که مهر دامپزشکی دارد و در مراکز مجاز ومعتبر عرضه می شود.

دکتر پرور از مردم خواست هرگونه تخلف بهداشتی، انتقاد وشکایت را با تلفن ۱۵۱۲ یا سامانه پیامک ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ در میان بگذارند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

معرفی گنجینه‌های دوران دفاع مقدس /1

بر بلندای «کورک»/ از بمباران پادگان ابوذر تا همراهی فرمانده عراقی در شناسایی دالامار !

مرصادنیوز: کتاب «بر بلندای کورک» روایتگر خاطرات سرداری از سرداران دوران دفاع مقدس این مرز و بوم است که رشادت‌های رزمندگان در سال‌های حماسه و ایثار را روایت می‌کند.

پربازدیدها