کد مطلب: 346460
چهارشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۴

رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه اعلام کرد

ساعات کاری خبازی‌های کرمانشاه در ماه رمضان/فعالیت ۸۸۰ نانوایی

مرصادنیوز: رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه ساعات کار نانوایی‌های کرمانشاه طی ماه مبارک رمضان را اعلام کرد و گفت: تمام نانوایی‌های یارانه‌ای موظف به رعایت این ساعت کاری هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  اعتضاد علیزاده در خصوص ساعات کار نانوایی های کرمانشاه طی ماه مبارک رمضان گفت: هم اکنون ۸۸۰ نانوایی در کرمانشاه فعالیت دارند که ۷۶۵ نانوایی آن از آرد یارانه ای استفاده می کنند و موظف به رعایت ساعت کار تعیین شده در ماه رمضان هستند.

وی افزود: ساعت کار نانوایی‌های لواش ماشینی در ماه رمضان، صبح‌ها از ۶:۳۰ تا ۸ و ۱۰:۳۰ تا ۱۲ و بعدازظهرها نیز از ۱۷ تا ۲۰ است.

این مسئول ادامه داد: ساعت کار نانوایی‌های سنتی اعم از لواش، بربری و تافتون نیز صبح‌ها از ۶:۳۰ تا هشت و ۱۰ تا ۱۲:۳۰ و عصر نیز از ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۳۰ می‌باشد.

رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه ساعت کاری سنگکی‌های سنتی و ماشینی را نیز ۶ تا ۸ و ۱۰ تا ۱۳ در ساعات صبح و ۱۶ تا ۲۱ برای بعدازظهر اعلام کرد.

علیزاده خاطرنشان کرد: برای نانوایی‌های تمام اتوماتیک نیز ساعت کاری از ۶:۳۰ تا ۷:۳۰ و ۱۰ تا ۱۲ برای صبح و ۱۷ تا ۱۹:۳۰ برای بعدازظهر است.

به گفته این مسئول، اتاق اصناف، بازرسین اتحادیه و سازمان صنعت، معدن و تجارت در این ایام نظارت بیشتری برپخت نان در نانوایی‌ها خواهند داشت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):

سال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.

پربازدیدها