کد مطلب: 346460
26 اردیبهشت 1397،‏ 14:04:26

رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه اعلام کرد

ساعات کاری خبازی‌های کرمانشاه در ماه رمضان/فعالیت ۸۸۰ نانوایی

مرصادنیوز: رئیس اتحادیه نانوایان کرمانشاه ساعات کار نانوایی‌های کرمانشاه طی ماه مبارک رمضان را اعلام کرد و گفت: تمام نانوایی‌های یارانه‌ای موظف به رعایت این ساعت کاری هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  اعتضاد علیزاده در خصوص ساعات کار نانوایی های کرمانشاه طی ماه مبارک رمضان گفت: هم اکنون ۸۸۰ نانوایی در کرمانشاه فعالیت دارند که ۷۶۵ نانوایی آن از آرد یارانه ای استفاده می کنند و موظف به رعایت ساعت کار تعیین شده در ماه رمضان هستند.

وی افزود: ساعت کار نانوایی‌های لواش ماشینی در ماه رمضان، صبح‌ها از ۶:۳۰ تا ۸ و ۱۰:۳۰ تا ۱۲ و بعدازظهرها نیز از ۱۷ تا ۲۰ است.

این مسئول ادامه داد: ساعت کار نانوایی‌های سنتی اعم از لواش، بربری و تافتون نیز صبح‌ها از ۶:۳۰ تا هشت و ۱۰ تا ۱۲:۳۰ و عصر نیز از ۱۶:۳۰ تا ۲۰:۳۰ می‌باشد.

رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه ساعت کاری سنگکی‌های سنتی و ماشینی را نیز ۶ تا ۸ و ۱۰ تا ۱۳ در ساعات صبح و ۱۶ تا ۲۱ برای بعدازظهر اعلام کرد.

علیزاده خاطرنشان کرد: برای نانوایی‌های تمام اتوماتیک نیز ساعت کاری از ۶:۳۰ تا ۷:۳۰ و ۱۰ تا ۱۲ برای صبح و ۱۷ تا ۱۹:۳۰ برای بعدازظهر است.

به گفته این مسئول، اتاق اصناف، بازرسین اتحادیه و سازمان صنعت، معدن و تجارت در این ایام نظارت بیشتری برپخت نان در نانوایی‌ها خواهند داشت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود