کد مطلب: 346471
26 اردیبهشت 1397،‏ 15:31:10

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد:

رسالت خطیر روحانیون در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی

مرصادنیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه بر رسالت خطیر روحانیون و طلاب در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی به ویژه در ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت‌الله‌ ‌مصطفی علما امروز چهارشنبه در همایش طلایه‌داران تبلیغ و در جمع روحانیون و مبلغین اعزامی برای ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ایام ماه مبارک رمضان و محرم فرصتی مناسب برای هدایت جوانان است که در این ایام بیش از هر زمانی دیگری مشتاق و متمایل به آموزه‌های مذهبی هستند.

وی بر اهمیت وظیفه طلاب و روحانیون در امر تبلیغ تاکید کرد و افزود: روحانیون در نهادینه‌سازی گفتمان انقلاب و خنثی‌سازی توطئه‌های شوم دشمنان نقش بی بدیلی دارند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به تهدیدات دشمنان به ویژه در عرصه های فرهنگی، گفت: علما و روحانیون باید مراقب این توطئه‌ها و نقشه‌های شوم طراحی شده از سوی دشمنان نظام باشند و با تبیین صحیح، مفاهیم مذهبی را با صبر و شکیبایی پیش ببرند.

آیت الله علما خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب روحانیون بدون سازماندهی اقدام به تبلیغ می‌کردند، ولی امروزه این امر با نظم و برنامه‌ریزی مناسبی صورت می‌گیرد.

وی با تصریح اینکه امام راحل(ره) با تکیه به آموزه‌های اسلامی توانستند در مقابل نظام ستم‌شاهی و ابرقدرت‌ها بایستند، گفت: مردم احترام خاصی برای روحانیون و علما قائل هستند، بنابراین روحانیون نیز باید در مقابل باید برای ترویج گفتمان انقلاب اسلامی تلاش کنند.

آیت الله علما در پایان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب هم به عنوان خلف شایسته توانسته‌اند عزت و اقتدار ایران اسلامی را در عرصه‌های جهانی با توکل به خدا و پشتوانه مردمی نشان بدهند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود