کد مطلب: 346471
چهارشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۵:۳۱

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد:

رسالت خطیر روحانیون در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی

مرصادنیوز: نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه بر رسالت خطیر روحانیون و طلاب در ترویج گفتمان انقلاب اسلامی به ویژه در ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت‌الله‌ ‌مصطفی علما امروز چهارشنبه در همایش طلایه‌داران تبلیغ و در جمع روحانیون و مبلغین اعزامی برای ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ایام ماه مبارک رمضان و محرم فرصتی مناسب برای هدایت جوانان است که در این ایام بیش از هر زمانی دیگری مشتاق و متمایل به آموزه‌های مذهبی هستند.

وی بر اهمیت وظیفه طلاب و روحانیون در امر تبلیغ تاکید کرد و افزود: روحانیون در نهادینه‌سازی گفتمان انقلاب و خنثی‌سازی توطئه‌های شوم دشمنان نقش بی بدیلی دارند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به تهدیدات دشمنان به ویژه در عرصه های فرهنگی، گفت: علما و روحانیون باید مراقب این توطئه‌ها و نقشه‌های شوم طراحی شده از سوی دشمنان نظام باشند و با تبیین صحیح، مفاهیم مذهبی را با صبر و شکیبایی پیش ببرند.

آیت الله علما خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب روحانیون بدون سازماندهی اقدام به تبلیغ می‌کردند، ولی امروزه این امر با نظم و برنامه‌ریزی مناسبی صورت می‌گیرد.

وی با تصریح اینکه امام راحل(ره) با تکیه به آموزه‌های اسلامی توانستند در مقابل نظام ستم‌شاهی و ابرقدرت‌ها بایستند، گفت: مردم احترام خاصی برای روحانیون و علما قائل هستند، بنابراین روحانیون نیز باید در مقابل باید برای ترویج گفتمان انقلاب اسلامی تلاش کنند.

آیت الله علما در پایان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب هم به عنوان خلف شایسته توانسته‌اند عزت و اقتدار ایران اسلامی را در عرصه‌های جهانی با توکل به خدا و پشتوانه مردمی نشان بدهند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موج ورشکستگی مرغداری‌ها با کمبود «دان»؛

سلطان «مرغ» بازار ایران کیست؟

مرصادنیوز: انحصار شدید در واردات خوراک دام و طیور موجب ایجاد موج ورشکستگی بین مرغداری‌های کشور شده است.

پربازدیدها