کد مطلب: 346487
26 اردیبهشت 1397،‏ 18:26:56

استاندار کرمانشاه:

هفته‌ای ۶۰۰ واحد سقف گذاری در مناطق زلزله زده انجام شود

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه هر هفته باید ۶۰۰ واحد سقف گذاری انجام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند عصر امروز چهارشنبه در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اظهار داشت: هفته ای ۶۰۰ واحد در مناطق زلزله زده باید اجرای سقف داشته باشیم.

استاندار کرمانشاه با اشاره به برخی انتقادها در مورد پرداخت تسهیلات بازسازی، تصریح کرد: در صورت اجرای سقف در هر واحد، بنیاد مسکن باید کل تسهیلات را پرداخت کنند.

وی اشاره ای به گلایه خانواده شهدا از پرداختی خسارت بیمه ها داشت و گفت: کارشناسان بیمه و بنیاد در این مناطق اختلاف نظر دارند در حالی که نباید اختلافی وجود داشته باشد و بیمه ها در پرداخت خسارت باید پیشگام باشند.

استاندار کرمانشاه مشکلات استفاده از آب شرب برای مناطق زلزله زده را یادآور شد و گفت: برای بازسازی باید به هر طریق ممکن از جمله آبرسانی با تانکر برای کار بازسازی آب غیرشرب تهیه کنند، چون با این روند قطعا تا یک ماه دیگر و شروع فصل گرما با مشکل مواجه خواهیم شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود