کد مطلب: 346519
پنجشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۹:۵

حسینی کیا در گفتگو با مرصاد:

بدون برجام کشور را اداره می کنیم

مرصادنیوز: عضو کمیسیون صنعت مجلس شورای اسلامی گفت: بدون برجام و کشورهای دیگر با نگاه اقتصاد مقاومتی کشور را اداره کنیم.

 حجت الاسلام سیدجواد حسینی کیا در گفت و گو با خبرنگار مرصاد  اظهار داشت: برجام در صورت به همراه داشتن تضمینات لازم می توانست ظرفیتهای خوبی را برای کشور بوجود آورد.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اساسی ترین مشکل این بود که تضمینات لازم ضعیف بود گفت: ما از قبل باید پیش بینی امروز را می کردیم.

 حجت الاسلام حسینی کیا عنوان کرد: از قبل می بایست چاره اندیشی می شد که اگر روزی آمریکا و کشورهای دیگر از برجام خارج می شد باید آنها متضرر می شدند نه ما.

وی افزود: در حالی که رهبر انقلاب فرمود تضمینات لازم را داشته باشد دشمن بد عهد است ما کمی خوشبین بودیم و برجام دوام نیاورد.

حجت الاسلام حسینی کیا گفت: امروز نیز نسخه شفابخش که ما را نجات می دهد این است که باید به توان داخلی فکر کنیم زیرا همان گونه که روح برجام رفته جسم آن نیز رفته است.

وی افزود: باید به این بیاندیشیم که بدون برجام و کشورهای دیگر با نگاه اقتصاد مقاومتی کشور را اداره کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

لطفا مدیران ناکارآمد را معرفی کنید؛

مدیران «خزانه‌دوست» /ناتوانی یا خوش‌خدمتی؟

مرصادنیوز: برخی از مدیران استان به دلایلی از جمله ناتوانی یا خوش خدمتی در جذب بودجه های تخصیصی عملکرد خوبی ندارند و این عملکرد نامناسبشان به شدت مورد انتقاد مردم است.

پربازدیدها