کد مطلب: 346537
پنجشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۳:۱۱

فرمانده انتظامی پاوه خبر داد

پلمب 4 واحد مسکونی تهیه و توزیع مواد مخدر در نودشه پاوه

مرصادنیوز: فرمانده انتظامی پاوه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان و پلمب ۴ واحد مسکونی شهر نودشه که در راستای تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حمیدرضا ملکی" اظهار داشت: پس از دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه تعدادی از واحدهای مسکونی شهر نودشه در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت دارند، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پاوه با انجام اقدامات فنی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی ۴ واحد مسکونی که در راستای توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند، شدند.

سرهنگ ملکی افزود: با هماهنگی مقام قضائی هر چهار واحد مسکونی که افراد سابقه دار در آن ها اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می کردند، پلمب شد.

فرمانده انتظامی شهرستان پاوه با بیان اینکه پلمب این واحدهای عرضه مواد مخدر با استقبال بسیار خوب مردم مواجه و آن ها از این اقدام پلیس قدردانی کردند، اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ یکی از اولویت های پلیس شهرستان پاوه در سال جاری خواهد بود.

کشف ۳ راس کل و بز وحشی در شهرستان روانسر

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر ازشناسایی فردی که اقدام به حبس و نگه داری غیر مجاز ۳ راس کل و بز وحشی در یکی از روستاهای این شهرستان کرده بود، خبر داد.

سرهنگ "محمدقنبری" اظهار کرد: ماموران پاسگاه انتظامی "حسن آباد" پس از هماهنگی با مرجع قضائی و همکاری و حضور کارکنان اداره محیط زیست موفق به کشف ۲ راس کل وحشی و یک راس بز وحشی در یکی از روستاهای شهرستان شدند.

وی ادامه داد: این حیوانات وحشی که متعلق به حیات وحش هستند ازحق زندگی آزادانه محروم و در محیطی که مناسب جهت نگه داری حیوانات اهلی است، نگه داری می شدند.

فرمانده شهرستان روانسر افزود: حیوانات وحشی کشف شده جهت آزاد سازی در طبیعت در اختیار کارکنان اداره محیط زیست قرار گرفتند.

سرهنگ قنبری تاکید کرد: کسی حق ندارد به هر عنوان این حیوانات را در محیطی غیر طبیعی نگه داری کند.

وی در پایان از شهروندان خواست با توجه به وجود حیوانات وحشی در محیط طبیعی شهرستان روانسر هر گونه خبر در خصوص شکار و یا نگه داری غیر مجاز افراد سود جو را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):

سال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.

پربازدیدها