کد مطلب: 346542
27 اردیبهشت 1397،‏ 13:58:59

به همت خیرین؛

کلینیک فوق تخصصی سرطان کودکان در کرمانشاه احداث می شود

مرصادنیوز: کلنگ احداث کلینیک فوق تخصصی سرطان کودکان در کرمانشاه با همت خیرین به زمین خورده شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه، کلنگ ساخت کلینیک فوق تخصصی درمان کودکان مبتلا به سرطان با حضور معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بیمارستان دکتر محمد کرمانشاهی به زمین زده شد.

این مرکز در زمینی به مساحت یک هزار و ۸۰۰ متر مربع ساخته می شود و بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت این مرکز هزینه خواهد شد.

این کلینیک فوق تخصصی در سه طبقه ساخته می شود و دارای بخش های اورژانس ویژه کودکان مبتلا به سرطان، هماتولوژی، آنکولوژی، شیمی درمانی سرپایی و بستری، مراقبت های ویژه، مددکاری، روانشناسی و اتاق بازی است.

کلینیک فوق تخصصی درمان کودکان مبتلا به سرطان به همت موسسه خیریه مهرآئینان مهر ساخته می شود و این موسسه از سال ۸۶ با هدف ارائه خدمات درمانی، دارویی، حمایتی و تسکینی شامل مددکاری و روانشناسی در استان کرمانشاه فعالیت خود را آغاز کرده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود