کد مطلب: 346611
28 اردیبهشت 1397،‏ 15:48:05

امام جمعه موقت شهرستان روانسر در خطبه های نمازجمعه:

قرآن در قیامت شافع قاریان و تلاوت کنندگان است / ماه رمضان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت است

مرصادنیوز: خطیب جمعه شهر روانسر بیان داشت: قرآن در قیامت شافع قاریان و تلاوت کنندگانش می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به  نقل از سراب روانسر، در اولین جمعه از ماه مبارک رمضان نماز حمعه شهر روانسر به امامت ملا عبدالرحمن علیمرادی اقامه گردید

ملا عبدالرحمن علیمرادی بیان داشت: پروردگار در قرآن کریم می فرماید: اگر روزه را بر شما واجب کرده‌ایم و شما را یک ماه از خوردن و آشامیدن منع نموده‌ایم، هدف ما قصد زحمت شما نیست بلکه با این امر و تکلیف، راحتی شما را در فردای قیامت می‌خواهیم و تشنگی و گرسنگی امروز پاداش فردا روز شما را در پی خواهد داشت.

امام جمعه موقت روانسر بیان داشت: اصحاب رسول خدا (ص) می‌فرمایند: پیامبر بزرگوار اسلام همواره اهل بخشش و سخاوت و خدمت بود خصوصاً در ماه رمضان. ما هم به‌عنوان امت آن بزرگوار باید بیش از پیش در رمضان سخی باشیم و به دیگران کمک کنیم و بیشتر نماز بخوانیم و تا می‌توانیم قرآن را تلاوت نماییم. زیرا قرآن در قیامت شافع قاریان و تلاوت کنندگانش می باشد.

وی تصریح کرد: ماه مبارک رمضان را در میان مسلمانان ماهی ارجمند و والا دانست و از این ماه به عنوان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت نام برد.

امام جمعه موقت روانسر بیان داشت: امیدواریم ماه مبارک رمضان با وحدت آغاز و با وحدت هم پایان یابد و در ماه مبارک رمضان جهان اسلام یکپارچه در مسیری واحد به عبادت و بندگی پروردگار می پردازند و این یکپارچگی و وحدت باید حفظ شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود