کد مطلب: 346611
جمعه ۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۵:۴۸

امام جمعه موقت شهرستان روانسر در خطبه های نمازجمعه:

قرآن در قیامت شافع قاریان و تلاوت کنندگان است / ماه رمضان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت است

مرصادنیوز: خطیب جمعه شهر روانسر بیان داشت: قرآن در قیامت شافع قاریان و تلاوت کنندگانش می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به  نقل از سراب روانسر، در اولین جمعه از ماه مبارک رمضان نماز حمعه شهر روانسر به امامت ملا عبدالرحمن علیمرادی اقامه گردید

ملا عبدالرحمن علیمرادی بیان داشت: پروردگار در قرآن کریم می فرماید: اگر روزه را بر شما واجب کرده‌ایم و شما را یک ماه از خوردن و آشامیدن منع نموده‌ایم، هدف ما قصد زحمت شما نیست بلکه با این امر و تکلیف، راحتی شما را در فردای قیامت می‌خواهیم و تشنگی و گرسنگی امروز پاداش فردا روز شما را در پی خواهد داشت.

امام جمعه موقت روانسر بیان داشت: اصحاب رسول خدا (ص) می‌فرمایند: پیامبر بزرگوار اسلام همواره اهل بخشش و سخاوت و خدمت بود خصوصاً در ماه رمضان. ما هم به‌عنوان امت آن بزرگوار باید بیش از پیش در رمضان سخی باشیم و به دیگران کمک کنیم و بیشتر نماز بخوانیم و تا می‌توانیم قرآن را تلاوت نماییم. زیرا قرآن در قیامت شافع قاریان و تلاوت کنندگانش می باشد.

وی تصریح کرد: ماه مبارک رمضان را در میان مسلمانان ماهی ارجمند و والا دانست و از این ماه به عنوان ماه رحمت، آزادگی و مغفرت نام برد.

امام جمعه موقت روانسر بیان داشت: امیدواریم ماه مبارک رمضان با وحدت آغاز و با وحدت هم پایان یابد و در ماه مبارک رمضان جهان اسلام یکپارچه در مسیری واحد به عبادت و بندگی پروردگار می پردازند و این یکپارچگی و وحدت باید حفظ شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موج ورشکستگی مرغداری‌ها با کمبود «دان»؛

سلطان «مرغ» بازار ایران کیست؟

مرصادنیوز: انحصار شدید در واردات خوراک دام و طیور موجب ایجاد موج ورشکستگی بین مرغداری‌های کشور شده است.

پربازدیدها