کد مطلب: 347010
پنجشنبه ۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۱۳

نماینده اصلاح طلب مجلس مطرح کرد:

کاهش 50 درصدی بودجه استان کرمانشاه/ دولت تدبیر برای کرمانشاه ناپدری بود

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: سال به سال به شهر کرمانشاه در خصوص تقسیم اعتبار ظلم شده است و امسال در استان کاهش ۵۰ درصدی بودجه داشتیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، احمد صفری امروز پنج شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان ابراز داشت: با مهندس تخت شاهی و نوبخت جهت تغییر پایان هزینه کرد اعتبارات کمک دارایی از ۳۱ تیر به ۳۱ شهریور مکاتبه ای داشتم و دستوری از ایشان گرفتم که امیدوارم تا هفته آینده بتوانیم ابلاغیه را در این خصوص دریافت کنیم.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر برای همه پدر بود و برای استان کرمانشاه ناپدری، افزود: امسال کل کشور ۴۰ درصد کاهش بودجه داشت و متاسفانه استان کرمانشاه در این راستا ۵۰ درصد کاهش بودجه داشته است.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه ضمن اعتراض به نحوه تقسیم اعتبارات استان، بیان داشت: قبلا این تقسیم بر اساس جمعیت لحاظ می شد اما در توزیع اعتبارات ۹۷ این مهم حاکم نشده است این درحالیست که نمیدانم اشکال تقسیم بندی بر اساس جمعیت کجاست؟

وی تصریح کرد: متاسفانه بخش های وابسته به شهر کرمانشاه از بخش های کل شهرستانهای دیگر محروم تر هستند. 

صفری اذعان داشت: سال ۹۵ سهم کرمانشاه حدود ۴۹.۱ درصد بود سال ۹۶ به ۴۵.۸ درصد کاهش پیدا کرد و در سال ۹۷ به ۴۵ درصد رسیده است و می بینیم که سال به سال به شهر کرمانشاه در خصوص تقسیم اعتبار ظلم شده است.

وی خاطر نشان کرد: اگر چنین است من هیچ دفاعی ندارم و باید به ناچار جلسه را ترک کنم چون مردم به ما رای دادند که از حق و حقوقشان دفاع کنیم.

صفری ادامه داد: در این راستا راضی نیستم ۱۰۰۰ تومان از کوچکترین بخش مرزی کم شود و به شهر کرمانشاه اضافه شود اما انتظار داریم عدالت حداقلی در این خصوص رعایت شود.

وی در پایان گفت: در حال حاضر بیشترین پروژه های ناتمام در شهر کرمانشاه قرار دارد پس چه معیاری برای تقسیم اعتبار دارند که ۴۵ درصد به شهر کرمانشاه اختصاص داده اند!

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

معاون راه و شهرسازی کرمانشاه مطرح کرد

مسکن مهر سرپل‌ذهاب مقاوم‌تر از قبل زلزله /تحویل واحدها تا دو ماه آینده

مرصادنیوز: معاون راه و شهرسازی استان کرمانشاه از تحویل واحدهای مسکن مهر سرپلذهاب، تا ۲ ماه آینده خبر داد و گفت: آخرین ویرایش آیین نامه زلزله ایران در این پروژه رعایت شده واگر زلزله‌ای منطقه را تهدید کند، این سازه‌ها به خوبی مقاومت می‌کنند.

پربازدیدها