کد مطلب: 347159
شنبه ۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۱:۱۷

پیگیری مرصاد از شهرداری و شورای شهر؛

آیا شهردار کرمانشاه استعفا می دهد؟

مرصادنیوز: با وجود شنیده شدن زمزمه های استعفای شهردار کرمانشاه، اما اعضای شورای شهر با تکذیب این موضوع می گویند فعلا خبری از استعفا از سوی شهردار نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، خبرهای دریافت شده در روزهای اخیر از احتمال استعفای شهردار کرمانشاه حکایت دارد و البته برخی از چهره های استان هم در این میان با صحبت در مورد عملکرد شهردار بر این شایعات دامن می زنند.

آرش رضایی که در آستانه دومین سال انتصابش به عنوان شهردار کلانشهر کرمانشاه قرار دارد، در این مدت عملکرد و کارنامه اش گاه مورد قبول مسئولان و اعضای شورای شهر قرار گرفته و گاهی هم همان کارنامه با تغییر مدیران ارشد استان مورد انتقاد قرار گرفته است.

علی رغم استقبال رسانه ها از عملکرد شهردار کرمانشاه معاونت امور عمرانی استانداری این استان همواره تلاش کرده تا نسبت به عملکرد شهرداری موضعی منتقدانه داشته باشد، این در حالی است که برخی منابع آگاه از اختلافات شخصی سالاری معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه با شهردار خبر می دهند.

خبرنگار مرصاد برای بررسی موضوع استعفای شهردار کرمانشاه به سراغ اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه رف که برخی از آنها با اطلاع از موضوع مصاحبه حاضر به گفتگو نشدند.

استعفانامه ای از طرف شهردار تحویل شورای شهر نشده است

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد در مورد صحبت های مطرح شده در مورد استعفای شهردار اظهارداشت: فعلا استعفا نامه ای از طرف شهردار به شورا ارسال و ابلاغ نشده اما با توجه به تفاسیری مبنی بر یک سری اختلاف نظر و مشکلات باید یک تصمیم قطعی گرفته شود.

سیداحسان احسانی افزود: اگر شهردار قصد ماندن دارد باید به طور شفاف و کامل و جامع مواضع و برنامه های خود را اعلام کند که در صورت قابل پذیرش بودن برای اعضای شورای شهر کار ادامه یابد و اگر قابل پذیرش شورا نبود آنچه به خیر و صلاح وی است انجام دهد.

احسانی با تاکید بر اینکه فعلا استعفانامه ای از طرف شهردار ارسال و تحویل شورای شهر نشده است، گفت: با توجه به این اختلافات بین برخی اعضای شورا و یک سری مشکلات اداری باید زودتر تعیین تکالیف انجام شود.

وی افزود: اگر این موضوع تعیین تکلیف نشود مردم، شهر و شهرداری ضرر می بینند و ما فصل کاری و عمرانی را از دست می دهیم پس باید زودتر این موضوع تعیین تکلیف شود تا مردم، شهر و شهرداری بیش از این دچار ضرر نشوند.

تکذیب خبر استعفای شهردار

ابراهیم مرادی، دیگر عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز به خبرنگار مرصاد گفت: خبر استعفای شهردار کرمانشاه صحت ندارد و از طرف کل اعضای شورای شهر این خبر را تکذیب می کنم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

معاون راه و شهرسازی کرمانشاه مطرح کرد

مسکن مهر سرپل‌ذهاب مقاوم‌تر از قبل زلزله /تحویل واحدها تا دو ماه آینده

مرصادنیوز: معاون راه و شهرسازی استان کرمانشاه از تحویل واحدهای مسکن مهر سرپلذهاب، تا ۲ ماه آینده خبر داد و گفت: آخرین ویرایش آیین نامه زلزله ایران در این پروژه رعایت شده واگر زلزله‌ای منطقه را تهدید کند، این سازه‌ها به خوبی مقاومت می‌کنند.

پربازدیدها