کد مطلب: 347304
6 خرداد 1397،‏ 16:46:21

معاون اداره کل ثبت احوال استان کرمانشاه:

کرمانشاه از نظر وفات و طلاق وضعیت مطلوبی در کشور ندارد

مرصادنیوز: معاون اداره کل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از نظر وفات و طلاق وضعیت مطلوبی در کشور ندارد و در طلاق رتبه دوم و در وفات رتبه سوم کشور را داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حسین نظری امروز در همایش روز ملی معیت که در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: مردان یک میلیون و ۱۷۶ نفر از جمعیت استان کرمانشاه را تشکیل می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه زنان ۹۷۸ هزار نفر از جمعیت استان را تشکیل می دهند، گفت: نرخ باروری استان نسبت به نرخ جانشینی جمعیت ۱/۲ است در حالی که نرخ ثابت جمعیت برای جانشینی جمعیت کنونی باید ۲/۲ باشد.

نظری با بیان اینکه کرمانشاه از لحاظ جمعیت رتبه ۱۳ کشور را دارد، گفت: از ابتدای سال گذشته تا ۳۱ اردیبهشت امسال، تعداد ۴۲ هزار ولادت و ۱۵ هزار وفات در استان ثبت شده است.

وی در خصوص نسبت جمعیتی استان کرمانشاه گفت: ۱۴ درصد از جمعیت زیر ۱۵ سال، ۷۲ درصد ۱۵ تا ۶۴ سال و ۶ درصد بالای ۶۵ سال می باشند.

معاون اداره کل ثبت احوال استان کرمانشاه بیان کرد: استان کرمانشاه از نظر وفات و طلاق وضعیت مطلوبی در کشور ندارد و در طلاق رتبه ۲ و در وفات رتبه سوم کشور را داریم.

نظری اظهار داشت: به ازای هر ۳/۳ ازدواج یک طلاق در استان کرمانشاه رخ می دهد و ۵۰ درصد از طلاق ها در چهار سال اول ازدواج رخ می دهد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارشی از پروژه صهیونیستی "مرگ خاموش ایرانیان"؛

سهم تراریخته‌ها از سفره ایرانی‌ها چقدر است؟ /پشت پرده‌های یک تهدید بیوتروریستی

مرصادنیوز: آیا محصولات تراریخته در ایران وجود دارند، آیا این محصولات در سبد غذایی مردم وارد شده و چگونه مردم این محصولات را تشخیص دهند؟

مدیر کل دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه:

۱۳۰۰ پناهنده در کرمانشاه زندگی می‌کنند /انجام سیزدهمین دوره آمایش

کنار گذاشتن شهردار در اوج فعالیت‌های عمرانی فرصت‌سوزی است؛

عملکرد شهردار کرمانشاه از نگاه موافقان / شهردار کاربلد باید بماند

پربازدیدها