کد مطلب: 347334
دوشنبه ۱۳۹۷/۳/۷ - ۹:۵۰

در پی اعتراض چندروزه رانندگان صورت گرفت؛

انجام اقدامات لازم برای رفع مشکل کامیون‌داران کرمانشاه

مرصادنیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کرمانشاه گفت: در پی اعتراض کامیون داران کرمانشاهی به رکود هزینه‌های باربری و دوبرابر شدن هزینه‌های بیمه، اقدامات لازم برای رفع مشکل انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بهمن خسروانی اظهار داشت: در پی اعتراض کامیون داران کرمانشاهی به رکود هزینه های باربری و دوبرابر شدن هزینه های بیمه، اقدامات لازم برای رفع مشکل کامیون داران کرمانشاه انجام شد.

خسروانی بیان کرد: اعتصاب کامیون داران موضوعی سراسری در کشور بود که در استان کرمانشاه خوشبختانه مدیریت شد.

وی گفت: بحث افزایش نرخ برای رانندگان را ۲۰ درصد ابلاغ کردیم که در حال انجام است و در بحث هزینه تامین اجتماعی که تقریبا دوبرابر شده بود با مکاتباتی که صورت گرفته بود به حالت قبلی برگشت و تامین اجتماعی موظف است بر اساس روال قبل این هزینه ها را دریافت کند و فعلا افزایشی نداشته باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه ۲۰۰۰ بار داریم که روزانه ۱۸۰۰ مورد انجام می شود.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

معاون راه و شهرسازی کرمانشاه مطرح کرد

مسکن مهر سرپل‌ذهاب مقاوم‌تر از قبل زلزله /تحویل واحدها تا دو ماه آینده

مرصادنیوز: معاون راه و شهرسازی استان کرمانشاه از تحویل واحدهای مسکن مهر سرپلذهاب، تا ۲ ماه آینده خبر داد و گفت: آخرین ویرایش آیین نامه زلزله ایران در این پروژه رعایت شده واگر زلزله‌ای منطقه را تهدید کند، این سازه‌ها به خوبی مقاومت می‌کنند.

پربازدیدها