کد مطلب: 348145
پنجشنبه ۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۲۱:۲۳

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

حضور شکوهمند در راهپیمایی روز قدس براقتدار ایران اسلامی می‌افزاید

مرصادنیوز: عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: حضور پرشور و شکوهمند مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس در این مقطع حساس، بر اقتدار ایران اسلامی می‌افزاید.

 حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصار، اظهار داشت: روز جهانی قدس مظهر و نماد استکبارستیزی و دفاع از مظلوم است و مردم باید وحدت و یکپارچگی خود را در تمام عرصه‌ها حفظ کنند.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا با تاکید بر اینکه همه باید در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم، گفت: حضور همگان مشت محکمی بر دهان رژیم صهیونیستی است و امروز در اقصا نقاط عالم می‌بینیم که علیه رژیم کودک کُش صهیونیستی برخاسته‌اند و هر روز بر شور و حرارت مردم برای دفاع از مظلومان افزوده می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: فردا روز قدس را باشکوهتر از سالهای قبل خواهیم داشت و به ویژه در این مقطع حساس، حضور شکوهمند مردم بر اقتدار ایران اسلامی می افزاید.

وی آحاد امت انقلابی را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد و گفت: در این بُرهه حساس باید حضوری شکوهمند و منسجم داشته باشیم.

گفتنی است؛ امامان جمعه اهل سنت و اهل تشیع استان، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی، فرمانداران، بخشداران، روسا و مدیران کل ادارات به همراه نهادهای مردمی استان با صدور بیانیه از مردم مومن و خداجو برای حمایت از  مردم مظلوم فلسطین دعوت به عمل آوردند.

همچنین نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری  و مجلس شورای اسلامی مردم روزه دار استان را به حضور در راهپیمایی فردا جمعه دعوت کردند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها