کد مطلب: 348551
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۸:۴۲

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه خبر داد

ابلاغ افزایش 13 درصدی نرخ کرایه تاکسی در کرمانشاه از امروز +نرخ‌نامه جدید

مرصادنیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه گفت: نرخ کرایه تاکسی در سال 97 با میانگین حدود 13 درصد افزایش نسبت به سال قبل، به تصویب شورای اسلامی شهر و تأیید فرمانداری رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سجاد سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مرصاد با اشاره به اینکه لایحه پیشنهادی افزایش کرایه تاکسی چندی پیش در صحن علنی شورای شهر تصویب و به فرمانداری ارسال شد، اظهار کرد: با تأیید این مصوبه توسط فرمانداری، نرخ‌های جدید کرایه تاکسی در سال ۹۷ از روز چهار شنبه 23 خردادماه اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت: نرخ کرایه تاکسی را هرساله مطابق با تورم و رعایت سایر جوانب افزایش می‌دهیم چرا که تاکسیرانان نیز مشکلات بسیاری دارند و باید امرار معاش داشته باشند.

سلیمانی با بیان اینکه در حدود 10 هزار برچسب نرخ کرایه ٩٧ تاکسی‌ها در آینده نزذیک چاپ و توزیع می‌شود، گفت : این برچسب‌ها که بر روی شیشه جلوی تاکسی‌ها نصب خواهد شد، مبنای جدید پرداخت کرایه‌ها در سال جاری است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر داری کرمانشاه تصریح کرد: شهروندان برای اطلاع از نرخ‌های سال ۹۷ علاوه بر برچسب‌های کرایه در تاکسی‌ها ، تابلوهای خطوط ، نشریات ،صدا و سیما نیز می‌توانند به سایت سازمان تاکسیرانی به آدرس kermanshahtaxi.ir نیز مراجعه کنند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: بی شک تاکسیرانان شهر کرمانشاه همواره در خدمات رسانی به مردم شریف کرمانشاه پیشرو بوده اند و با ایثارگری خویش به شهروندان یاری رسانده اند و از تمامی این عزیزان که همکاری و همراهی بسیار سنجیده و ارزشمندی با سازمان تاکسیرانی و مردم داشته و صبورانه از افزایش نرخ کرایه اکسی ، پیش از زمان اعلام رسمی خودداری کردند و موجبات رضایت شهروندان را فراهم آوردند، صمیمانه سپاسگذاریم

به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر داری کرمانشاه، واحد شکایات و بازرسی سازمان با شماره تلفن های 38246565-38211948 آماده رسیدگی به هرگونه مشکل شهروندان در خصوص اجرای کرایه‌های جدید خواهد بود.

اا

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس جمهور فعلی بیشترین اختیارات را دارد؛

حسینی‌کیا: توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت فعلی بیش از سایر روسای جمهور اختیار دارد و توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است.

پربازدیدها