سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 348625 ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه:

دستگاه‌های خدمات‌رسان کیفیت خدمات را برای زوار اربعین ارتقاء دهند

مرصادنیوز: معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان باید در سه ماه آینده زیر ساخت‌ها و امکانات لازم را در مسیر عبور زوار اربعین ایجاد کنند وکیفیت خدمات را ارتقاء دهند.

دستگاه‌های خدمات‌رسان کیفیت خدمات را برای زوار اربعین ارتقاء دهند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مهرداد سالاری امروز سه شنبه در نشست کمیته زیرساخت ستاد اربعین استان کرمانشاه، مراسم پیاده روی اربعین حسینی را یک حرکت کاملا خودجوش و ناشی از عشق و علاقه وافر مردم به امام حسین (ع) دانست و گفت: این وجهه مردمی باید حفظ شود.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه افزود: مدیریت ارشد استان کرمانشاه به دنبال فراهم کردن زیر ساخت‌های رفاهی، بهداشتی و خدماتی لازم برای عبور مناسب زوار و برگزاری هر چه باشکوه‌تر این آئین بزرگ است.

سالاری با بیان اینکه ارائه خدمات مناسب و شایسته به زوار اباعبدالله الحسین (ع) یک وظیفه شرعی و دینی است، گفت: این وظیفه بر عهده همه ما است و باید به بهترین شکل انجام شود.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بخشی از زیرساخت های مورد نیاز برای ایام اربعین فراهم شده است، افزود: باید کمبودهای موجود را در سال جاری مرتفع کنیم. 

سالاری تاکید کرد: این تجربیات سال های گذشته می تواند کمک بسیاری به ارائه خدمات بهتر و با کیفیت مناسب تر در سال جاری به زوار انجام دهد.

وی دستگاه ها باید با بررسی کارشناسی و مرور دوباره کارهای گذشته، به رفع نقایص موجود بپردازند، گفت: دستگاه های خدمات رسان باید در سه ماه آینده تمامی زیر ساخت ها و امکانات لازم در حوزه های حمل و نقل جاده ای، پارکینگ ها، خدمات بهداشتی و رفاهی و مخابراتی را در مسیر عبور زوار و به ویژه در قصرشیرین ایجاد کنند.

سالاری یادآور شد: همچنین یک ماه انتهایی باقی مانده تا اربعین را به ارتقای کیفیت خدمات و رفع نقایص احتمالی اختصاص دهند. 

وی بیان کرد: در مناطق زلزله زده با حجم بسیار عظیمی از نخاله های ساختمانی حاصل از ویرانی ها روبرو هستیم که یک تهدید زیست محیطی محسوب می شود.

سالاری افزود: مدیریت ارشد استان در راستای تبدیل تهدیدات به فرصت ها، امکانی را برای تبدیل این نخاله ها به مصالح دانه بندی شده برای کف پوش معابر روستایی مناطق زلرله زده و پارکینگ های ایام اربعین فراهم کرده است. 

وی گفت: به تازگی یک واحد بازیافت نخاله در کرمانشاه راه اندازی شده که با هماهنگی های صورت گرفته دستگاه های آن ها به سرپل ذهاب منتقل می شود تا از این ظرفیت استفاده کنیم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها