کد مطلب: 348660
23 خرداد 1397،‏ 8:32:53

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه:

سهم استان کرمانشاه در اشتغال فراگیر ۸۵۶ میلیارد تومان است

مرصادنیوز: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: سهم استان کرمانشاه در اشتغال فراگیر ۸۵۶ میلیارد تومان است که ۵۰ درصد این رقم به ۸ بانک عامل ابلاغ شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، داوود یاوری اظهار داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از نظر عملکرد اجرای طرح «کارا» رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: طرح کارا با هدف ایجاد اشتغال فراگیر و پایدار در مناطق روستایی و عشایری هم اکنون در سراسر کشور در حال اجرا است.

یاوری بیان کرد: تمامی کارفرمایان و کارآفرینان استان کرمانشاه می‌توانند با ورود به سامانه «کارا» در حوزه اشتغال فراگیر در بخش‌های روستایی ثبت نام کنند.

وی گفت: در بحث اشتغال فراگیر سهم استان کرمانشاه ۸۵۶ میلیارد تومان است که ۵۰ درصد این رقم به ۸ بانک عامل ابلاغ شده است و در بحث روستایی نیز ۳۵۲ میلیارد سهمیه استان کرمانشاه است.

یاوری افزود: طرح کارورزی نیز با هدف اشتغال پایدار در کشور در حال اجرا است و سهمیه استان کرمانشاه در این بخش ۷۵۰۰ نفر است که حدود ۸۱۰۰ نفر ثبت نام شده‌اند و ۵۰۰ نفر کارورز نیز از ابتدای اجرای این طرح به بنگاه های اقتصادی در استان معرفی شدند.

این مسئول همچنین گفت: مهارت آموزی در محیط کار طرح دیگری است که با هدف ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه اجرا شده است.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارشی از پروژه صهیونیستی "مرگ خاموش ایرانیان"؛

سهم تراریخته‌ها از سفره ایرانی‌ها چقدر است؟ /پشت پرده‌های یک تهدید بیوتروریستی

مرصادنیوز: آیا محصولات تراریخته در ایران وجود دارند، آیا این محصولات در سبد غذایی مردم وارد شده و چگونه مردم این محصولات را تشخیص دهند؟

مدیر کل دفتر اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه:

۱۳۰۰ پناهنده در کرمانشاه زندگی می‌کنند /انجام سیزدهمین دوره آمایش

کنار گذاشتن شهردار در اوج فعالیت‌های عمرانی فرصت‌سوزی است؛

عملکرد شهردار کرمانشاه از نگاه موافقان / شهردار کاربلد باید بماند

پربازدیدها