کد مطلب: 348700
چهارشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۱:۵۳

استاندار کرمانشاه در دیدار با علی دایی:

کسانی که مردم به آنها اعتماد کرده‌اند در مقابل مردم پاسخگو باشند

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: کسانی که مردم به آنها در بحث اهدای کمک‌های انسان دوستانه به زلزله زدگان اعتماد کرده‌اند، باید در مقابل مردم پاسخگو باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه امروز چهارشنبه با علی دایی دیداری داشت.

استاندار کرمانشاه در دیدار با علی دایی با اشاره به کمک‌های مردمی به زلزله زدگان استان، تأکید کرد: کسانی که مردم به آنها در بحث اهدای کمک‌های انسان دوستانه به زلزله زدگان اعتماد کرده‌اند، باید در مقابل مردم پاسخگو باشند. 

گفتنی است؛ این دیدار در دفتر استاندار کرمانشاه صورت گرفت و حاضرین به بحث و گفتگو و پرداختند.

 

علی دایی از اولین ورزشکارایی بود که خود را به مناطق زلزله زده رساند و همان اوایل با ارسال محموله های غذایی و پوشاک به آسیب دیدگان کمک کرد.

دایی پیشتر درباره کمک های مردمی که برای زلزله زدگان کرمانشاه جمع شده است، گفته بود: نزدیک به 9میلیارد تومان پول جمع شده و اقشار مختلف وارد عمل شدند. با این پول می‌خواهم روند خانه‌سازی را آغاز کنم. منازل دائمی، نه اسکان موقت. نهادهایی هستند که در امر اسکان موقت فعالند اما من در صدد هستم تا 2 روستای بزرگ که تخریب شده را با پول مردم بازسازی کنم. پول را هم دست کسی نمی‌دهم. خودمان کار را شروع می‌کنیم. طرحی در دستور کار داریم که برای اهالی عزیز خانه‌های 70 یا 75 متری بسازیم. مردم به ما اعتماد کرده‌اند و مطمئن باشید اعتماد آن‌ها را به بهترین شکل ممکن جواب می‌دهیم.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

معاون راه و شهرسازی کرمانشاه مطرح کرد

مسکن مهر سرپل‌ذهاب مقاوم‌تر از قبل زلزله /تحویل واحدها تا دو ماه آینده

مرصادنیوز: معاون راه و شهرسازی استان کرمانشاه از تحویل واحدهای مسکن مهر سرپلذهاب، تا ۲ ماه آینده خبر داد و گفت: آخرین ویرایش آیین نامه زلزله ایران در این پروژه رعایت شده واگر زلزله‌ای منطقه را تهدید کند، این سازه‌ها به خوبی مقاومت می‌کنند.

پربازدیدها