کد مطلب: 348708
چهارشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۳:۵

رئیس تعزیرات حکومتی سرپل ذهاب خبر داد:

محکومیت تولیدکننده بتن آماده غیر استاندارد در سرپل ذهاب

مرصادنیوز: رئیس اداره تعزیرات حکومتی سرپل ذهاب از جریمه نقدی یک واحد تولیدی بتن آماده متخلف در این شهرستان زلزله زده خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، مسعود همتی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: یک واحد تولیدی بتن آماده متخلف در شهرستان سرپل ذهاب به اتهام گرانفروشی به 300میلیون ریال جزای نقدی محکوم گردید.

وی با بیان اینکه بکارگیری کیفیت مناسب درساخت بتن امری ضروری در ساخت و سازمناطق زلزله زده به شمار می‌رود، اظهار داشت: با توجه به حساسیت این موضوع گشت و بازرسی از سطح واحدهای عرضه مصالح ساختمانی شهرستان تشدید خواهد شد.

وی افزود: لازم است مردم شریف شهرستان هر گونه گرانفروشی و یا سایر موارد تخلف کالا و خدمات را به اداره صنعت معدن و تجارت و یا شعبه تعزیرات حکومتی شهرستان سرپل ذهاب گزارش دهند و در این راستا برخورد قانونی و مجازات اعمال خواهد شد.

همتی، هرگونه تولید و عرضه مصالح ساختمانی غیراستاندارد را خیانت در حق مردم و مصرف کنندگان برشمرد و گفت: اداره‌ صنعت معدن و تجارت و شعبه تعزیران حکومتی با جدیت و بدون کمترین اغماض، با متخلفان و تولید کنندگان محصولات فاقد کیفیت برخورد می‌کند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب در حرم امام رضا(ع):

سال جدید سال فرصت‌هاست، نه تهدیدها/ کانال مالی که اروپا مطرح کرده یک شوخی است

مرصادنیوز:رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: به کوری چشم دشمنان، تقویت بنیه دفاعی را ادامه خواهیم داد و تحت فشار دیگران قرار نخواهیم گرفت.

پربازدیدها