کد مطلب: 348712
چهارشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۳:۱۱

معاون فرماندارشهرستان دالاهو مطرح کرد:

پیش بینی برداشت 40 هزار تن گندم در دالاهو

مرصادنیوز: معاون فرماندار دالاهو گفت: با توجه به سنوات گذشته و آمار سطح زیر کشت پیش بینی می شود حدود 40 هزار تن گندم در دالاهو برداشت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از اسلام آباد خبر، بهروز محمدی معاون فرماندار دالاهو در جلسه کمیته برداشت گندم این شهرستان گفت: با توجه به سنوات گذشته و آمار سطح زیر کشت پیش بینی می شود حدود 40 هزار تن گندم در دالاهو برداشت شود.

 

مهندس باقری مدیر جهاد کشاورزی دالاهو هم در این جلسه ازثبت اطلاعات مربوط به کشاورزان شامل میزان زمین و برآورد تقریبی محصول در سامانه مربوطه خبر داد و گفت: توسط کارشناسان این مدیریت در روند برداشت محصول نظارت کامل وجود خواهد داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین نظارت برمدارک معاینه فنی قبل از شروع به کار کمباین ها در هنگام اجرای عملیات برداشت برای جلوگیری از ریزش گندم و وارد شدن خسارت به کشاورزان در دستور کار قرار دارد.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش مرصاد از وضعیت طلب‌های شهرداری کرمانشاه؛

طلب 120 میلیاردی بلدیه دربند دولتی‌ها /مردم چقدر به شهرداری بدهکارند؟

مرصادنیوز: طلب چند صد میلیاردی شهرداری کرمانشاه از مردم و دستگاه‌های دولتی هنوز وصول نشده و لازم است که دستگاه‌های نظارتی ورود جدی به این موضوع داشته باشند.

پربازدیدها