کد مطلب: 348747
چهارشنبه ۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۷:۲۱

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه:

۸نفر از معاونین فرمانداران کرمانشاه از بین بانوان انتخاب می‌شوند

مرصادنیوز: مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه گفت: خوشبختانه حسب دستور استاندار کرمانشاه به زودی ۸ نفر از معاونین دوم فرمانداران از بین بانوان انتخاب خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آذر خسروی امروز چهارشنبه در کارگروه تخصصی امور زنان و خانواده که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه سهم بانوان کرمانشاهی در ورزش قهرمانی بالاتر از میانگین کشوری است، اظهار داشت: اما در توسعه ورزش های همگانی پایین تر از میانگین کشوری هستیم که به این منظور و برای ترویج ورزش همگانی برنامه هایی در دست اقدان است.

وی یکی از عوامل کاهش آسیب های اجتماعی را نشاط اجتماعی عنوان کرد و افزود:  سلامت جسمی، روحی، اجتماعی و اقتصادی از جمله تاثیرات ورزش همگانی بر جامعه زنان است.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه اظهار داشت: در سالهای اخیر تعداد بانوان در پست ها و مقامات اداری افزایش پیدا کرده است و در این راستا خواستار توجه ویژه فرمانداران و رؤسای ادارات ورزش و جوانان استان به توسعه همگانی ورزش بانوان شد.

وی از توان بالای بانوان در پست های ادارای سخن گفت و بیان داشت: خوشبختانه حسب دستور استاندار به زودی ۷ یا ۸ نفر از معاونین دوم فرمانداران از بین بانوان انتخاب خواهد شد.

خسروی تصریح کرد: بر اساس مصوبه شورای عالی اداری سهم زنان و جوانان در پست های مدیریتی باید تا پایان برنامه ششم توسعه به ۳۰ درصد برسد.

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه از خبر های خوب در حوزه بانوان خبر داد و افزود: در تیر ماه این خبر های خوب محقق خواهد شد.

خسروی بیان داشت: جامعه زنان از دولت یازدهم گلایه هایی دارد چرا که انتظار ما این بود حداقل یک وزیر زن برای کابینه خود معرفی می کرد و اجازه می داد مجلس مخالفت خود را در این زمینه اعلام کند.

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس جمهور فعلی بیشترین اختیارات را دارد؛

حسینی‌کیا: توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است

مرصادنیوز: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: دولت فعلی بیش از سایر روسای جمهور اختیار دارد و توجیه ناکارآمدی دولت به بهانه اختیارات محدود فرار به‌جلو است.

پربازدیدها